Афіша Луцька

Дати:
Розділи:

Кіно

Сторожова застава
16.11.2017 - 22.11.2017

В українських Карпатах трапилася аномалія, якої раніше не було за всю історію людства. Сонячне затемнення вплинуло на те, що відкрився міжчасовий портал, який переніс хлопчика Віктора в середньовічну Київську Русь, в 1120 рік від Різдва Христового. Там школяр знаходить славних легендарних богатирів, про реальне існування яких ніхто не був упевнений. Вони повинні боротися проти армії половців, які хочуть досягти перемоги за будь-яку ціну. Для цього вони використовують не тільки всю доступну для того часу зброю, а й чорну магію і таємничі предмети. І їм потрібен Віктор, який за легендами повинен відкрити силу могутнього артефакту. Хлопчик чудово вливається в це середовище і розуміє, що від його дій в цій епосі залежить доля не тільки його майбутнього, а й усього людства

Група шкільної адаптації та підтримки для учнів 1-3 класів

Група шкільної адаптації та підтримки для дітей, які навчаються в 1-3 класах. Та процес перебування в школі, навчання дається їм не легко. Тому, робота цієї дитячої групи направлення на підвищення комунікативних навичок серед однолітків, розвиток вміння перебувати у колективі,спілкуватися та розуміти один одного. Завдання:- Створення доброзичливої та безпечної атмосфери для дітей;- Знаходження більш прийнятних форм поведінки та спілкування для перебування у дитячому колективі.- Дослідження себе, своїх емоцій, своїх можливостей, формування позитивного ставлення до себе та оточуючого світу;- Корекція небажаних рис поведінки та характеру. Складнощі, з якими зустрічаються діти в школі, можуть мати різних прояв та різні причини їх виникнення:Для першокласників, то можуть бути: • складнощі із розставанням з мамою (близькими), коли ранки перетворюються на істерики вдома та перед дверима класу;• не бажання залишатися самим в класі, на уроці присутні рідні (батьки, дідусь, бабуся);• переорієнтація основної діяльності з ігрової до навчальної, коли очікування від школи були у вигляді нового портфелю та чогось цікавого, а реальність виявилась у вигляді уроків та необхідності дотримання правил;• не впевненість в собі – «в мене нічого не вийде», «я не вмію»;• страх перед вчителькою;• страх та сором’язливість підіймати руку, розповідати;• проблеми соціалізації, коли важко заводити нових друзів (соромно, страшно, та «зі мною ніхто не дружить»). Для учнів 2 та 3 класу, то можуть бути: • складнощі соціального характеру, коли вже стало зрозуміло, що друзів «чомусь» заводити складно – «то зі мною не дружать, то я не хочу»;• не проявляється інтерес до гуртків та не формується бажання «спробувати»;• особливості емоційної сфери – тривожність, хвилювання, сором’язливість;• при соматичних захворюваннях (постійні простуди, хвороби, алергії); Ведуча: Ковальчук Віта – практичний психолог, гештальт-консультант (психотерапевтична освіта). Досвід ведення дитячих психологічних груп з 2013 року.А ще мама двох діток, яка із власного досвіду знає про «принади» шкільної адаптації у дітей. Та, про те, що відбувається з батьками в цей пріод. Група працює в міні форматі та розрахована на 4-6 дітей.Зустрічі щопонеділка, з 16.00 до 18.00. Передбачена перерва на чай/сік, печиво.Заплановано 10 занять (до 25 грудня) та 2 батьківські консультації.При бажанні батьків та учасників, групу буде продовжено.Передбачена співбесіда із батьками.Адреса: вул. Глушець, 49. 5 поверх, 19 кабінет.Тел. для інформації та запису 050-378-18-05 (повідомлення viber, messenger)

Геошторм
16.11.2017 - 22.11.2017

На планету насувається буря неймовірної руйнівної сили. Щоб врятувати світ, розробник супутників разом зі своїм братом відправляється в космос. А в цей час на Землі розгортається змова проти американського президента.

Ми - монстри
16.11.2017 - 22.11.2017

Перед нами, здавалося б, звичайна сім'я зі звичайними буденними проблемами. Для того, щоб внести хоч якусь розвагу, мати Емма замовляє костюми в магазині "Світ вампірів". Їй чи то пощастило, чи то ні, але трубку узяв сам граф Дракула. Зрештою вони не просто одягнули костюми, але стали дійсно цими монстрами. Тепер Френк став Франкенштейном, Емма - вампіром, Фей - мумією, а Макс - перевертнем. І якщо вони справді хочуть знову повернутися до свого нормального життя їм потрібно буде зрозуміти, що найголовніше у світі сім'я і тільки разом вони зможуть знайти справжнє щастя.

Тор: Раґнарок 3D

Допоки безстрашний Тор намагається повернути собі силу і владу, над Асґардом нависла смертельна загроза – Раґнарок. Вогняний демон Суртур має справдити давнє пророцтво і після останньої сутички дев’ять світів зникнуть. Тор, заручившись підтримкою свого товариша могутнього Халка, повинен зупинити неминучу загибель власної планети і всієї цивілізації. Попереду марвелівська битва, якої не бачив Всесвіт!

Маленький вампір

Мультфільм про тринадцятирічного вампіра на ім'я Рудольф, чию сім'ю переслідує настирливий і злісний мисливець на вампірів. Рудольф знайомиться зі своїм ровесником - звичайним хлопчиком Тоні, який без розуму від старовинних замків, склепів і вампірів. Удвох їм вдається вправно перехитрити мисливця і розладнати всі його плани.

Одружись зі мною, чувак
16.11.2017 - 22.11.2017

Єдиний шанс залишитися у Парижі для студента, що провалив іспит, - це фіктивний шлюб. Однак, знайти наречену так швидко майже неможливо! І тоді на допомогу приходить кращий друг...

Вбивство у "Східному експресі"

Сюжет фільму розгортається навколо подій на борту одного з найрозкішніших поїздів Європи. Загадкове вбивство, яке трапилося під час подорожі, мусить розкрити бельгійський детектив Еркюль Пуаро. Його завдання ускладнюється тим, що майже в кожного з тринадцяти підозрюваних пасажирів був свій мотив для скоєння злочину.

І сміх, і гріх
16.11.2017 - 22.11.2017

Ніколя ніколи не славився величезною удачею. І ось останнім часом горе-продюсера вже ніхто і не сприймає всерйоз... Трохи розлютившись, Ніколя пообіцяв, що через півроку у нього буде суперколектив, який із легкістю збере аншлаг в "Олімпії". Це був його єдиний шанс уникнути звільнення. Ніколя починає шукати талановитих артистів усюди, де це тільки можливо. Так доля привела його до представників трьох найпопулярніших релігій – християнства, ісламу та іудаїзму. Його колектив буде складатися зі священика, імама й рабина. Таку команду раніше не бачив шоу-бізнес. Тільки ось у цілому світі ця трійка релігій не вміє існувати у мирі. Чи вийде у них щось на одній сцені?

Клаустрофобія
16.11.2017 - 22.11.2017

На тридцятий день народження свого хлопця Тайлера Крістін вирішила піднести йому незвичайний подарунок: одна година в квест-кімнаті "Клаустрофобія" разом із їх чотирма друзями. Все здається досить простим: треба лише вирішувати цікаві завдання, щоб просуватися до кінця квесту і вибратися з замкнених кімнат. І це було весело до того моменту, поки не пропала Крістін. Через деякий час друзі бачать дівчину абсолютно голою за ґратами на екрані. Їм треба встигнути вирішити завдання за зазначений час, щоб врятувати її. Ось тепер друзі розуміють, що це не просто гра, а справжній квест на виживання. Зараз кожна нова задача таїть у собі небезпеку для їх життів. Кожен із них – ключ до вирішення пазла, але зібрати його можна тільки разом.

Принцеса-жаба: Таємниця чарівної кімнати
16.11.2017 - 22.11.2017

Страшний Одноокий вирішив підпорядкувати собі все Жаб'яче королівство. Він захопив древній артефакт, Кришталеву Жабу, який підтримував прекрасну погоду в Королівстві. Тепер жаби повинні терпіти неймовірні холоди, до яких ніхто не готовий. Щоб врятувати Королівство, Король збирає загін із найкращих представників свого народу – зовсім різних, але яким немає рівних. Тут і швидкість, і майстер єдиноборств, і технік, і силач, й удача. Головним у загоні буде звичайний торговець Рейн, який вже одного разу рятував жаб. І допомагати їм буде сама Принцеса, адже їй не все одно на долю Королівства.

Стрімголов
16.11.2017 - 22.11.2017

Київ, зима 2013-2014 років, зима, яка змінила все. 27-річний музикант Антон повертається з навчання у Швейцарії в рідну країну. Він подавав великі надії, вважався справжнім генієм. Але цей тиск згубно вплинуло на хлопця, він його просто не витримав і пристрастився до алкоголю. Цілих 5 місяців Антон позбавлявся від алкогольної залежності в одному з психо-неврологічних лікарень Київщини. Тепер він повинен вчитися жити заново, як і вся країна. У Києві він зустрічає начебто звичайну дівчину Катю, яка живе на похмурій Троєщині. Дівчина готується поїхати до Берліна зі своїм хлопцем, але зустріч з Антоном змінює її плани. Коли весь світ навколо рушиться, можна побудувати свій власний кращий світ.

Лекція Стеффані Труяр і показ фільму "Якщо я колись повернусь"
20.11.2017

Книгарня «Є» та Альянс Франсез в Україні запрошують на лекцію-дискусію за участю журналістки Стеффані Труяр (Франція) із показом документальних фотоматеріалів та демонстрацією відеофільму « Якщо я колись повернусь. Віднайдені листи Луїзи Піковскі». Перекладачка з французької — Людмила Бондарук. Захід відбудеться в понеділок, 20 листопада, початок – о 18.00. 17-25 листопада мережа книгарень «Є» та заклади Альянс франсез в Україні проводять у різних містах України цикл лекцій-дискусій за участю французької журналістки Стеффані Труяр (France 24) У 2010 році під час переїзду ліцею ім. Жана де Лафонтена, що був розташований у 16-му окрузі Парижа, у старій шафі були знайдені листи та фотографії, які були заховані там упродовж багатьох десятків років. Вони належали колишній учениці ліцею – Луїзі Піковскі. Кілька місяців поспіль юна ліцеїстка українського походження (її батько був родом з Миколаєва) листувалася зі своєю вчителькою мови та літератури. Останній лист був датований 22 січня 1944 – днем, коли її заарештували разом з родиною. Після ув’язнення у концтаборі в Дрансі батько, матір та четверо дітей були депортовані до Аушвіца. Звідти вони вже не повернулися.Дізнавшись про цю знахідку, журналістка каналу «France 24» Стеффані Труяр взялася допомогти викладачці навчального закладу Халіді Хатчі відтворити життєвий шлях дівчинки. За документами Луїзи вони знайшли свідків, віддалених родичів та колишніх учнів ліцею. Так з’явився документальний веб-сайт, який розповідає про їхню працю з відновлення історичної пам’яті іповертає, нарешті, слово Луїзі – надзвичайно обдарованій учениці, яка так і не змогла прожити яскравежиття, до якого її готувала доля. Саме цю роботу з відтворення колективної пам’яті за допомогою листування між єврейською дівчинкою та її вчителькою і має представити Стеффані Труяр під час лекцій-дискусій, які відбудуться у восьми містах України з 17 до 25 листопада 2017 року. Захід відбувається у партнерстві з мережею Альянс Франсез в Україні, France 24 та RFI.Для ознайомлення з фотоматеріалами звертайтеся до веб-сайту (французькою мовою): http://webdoc.france24.com/si-je-reviens-un-jour-louise-pikovsky/accueil/index.html Адреса Книгарні «Є»: м. Луцьквул. Лесі Українки, 30Тел.: (0332) 724376Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Ліга справедливості 3D

Розуміючи, що існують загрози, з якими неможливо впоратися самотужки, Бетмен і Супермен створюють абсолютно нову команду. У ній збирають наймогутніших захисників людства. Об'єднавшись і забувши про розбіжності, героям належить зіткнутися зі страшною загрозою в особі могутнього правителя планети Апоколіпс - Дарксайда, чия міць здатна обернути на порох не тільки Землю, але й всю галактику.

Межа

Існують шляхи, які можна пройти тільки в одну сторону, і кордони, які проходяться один раз. Адам Крайняк – батько сімейства, яке живе на кордоні України та Словаччини. Він готовий на все, щоб прогодувати своїх рідних. Тому Адам є главою кримінальної організації, яка займається незаконним перевезенням контрабанди через кордон. В основному вони працюють з сигаретами, хоч і є варіанти заробити більше грошей... Продажні прикордонники постійно допомагають чинити кримінальні справи Адаму і його людям. Незабаром життя чоловіка зміниться абсолютно, адже Словаччина готується до входу в Шенгенську зону, і перетинати кордон буде в рази складніше. А тут ще і його люди попали на величезні гроші. Адам має вирішити: залишитися вірним своїм принципам, або заради великих грошей зайнятися контрабандою наркотиків. Можливо, існують й інші варіанти...

Субурбікон
16.11.2017 - 22.11.2017

Субурбікон - це мирна, ідилічна громада в передмісті з доступними будинками і ідеальними газонами ... це ідеальне місце для створення сім'ї і виховання дітей, і влітку тисяча дев'ятсот п'ятьдесят дев'ять сім'я Лодж займається саме цим. Але виявляється, що спокійна поверхня маскує тривожну реальність, і поступово чоловік і батько Гарднер Лодж дізнається про темний бік міста зради, звинувачень і насильства. Це розповідь про дуже поганих людей, які роблять дуже поганий вибір. Це Субурбікон.

Оселя тіней
16.11.2017 - 22.11.2017

Після смерті матері четверо дітей ховаються на фермі, яка приховує страшну таємницю.

Мистецькі заходи

Пісочна анімація
14.04.2017 - 31.12.2017
Художня студія "Барва"

Запрошуємо у дивовижний світ пісочної анімації (малювання піском) у м. Луцьку.Майстер-класи для дітей від 5 років проводяться у понеділок, п'ятницю, суботу о 18.00 та 19.00 год. Тривалість - 1 год.Вартість - 60 грн.З грудня розпочинаємо повноцінний курс із пісочної анімації для дітей від 5 років:групи займатимуться 1, або 2 рази на тиждень (4 і 8 в місяць відповідно)Також створимо групи для дітей 2,5-4 років для занять разом із батьками.Вартість місячного абонементу на 4 заняття - 230 грн.Вартість місячного абонементу на 8 занять - 350 грн.

Інше

Екскурсія по Луцьку
29.03.2017 - 31.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Під час оглядової пішохідної екскурсії  відвідуємо: - Історико-архітектурний заповідник „Замок Любарта". Далеко не секрет, що візитною карткою Луцька є замок Любарта.  Тому ми радимо розпочати своє знайомство із містом саме з нього. Замок розпочали будувати ще 1340 році, проте на сьогодні він досить гарно зберігся. Ми рекомендуємо для початку обійти мури замку, щоб відчути його дух, та велич. - Старе місто (Верхній Замок, музей дзвонів, картинну галерея, костел св.Петра і Павла, Покровська церква, Лютеранська Кірха, Площа Ринок з Музеєм-аптекою 18 ст.,Будинок архітектора, підземелля) Далі ми рекомендуємо зазирнути до підземелля яке знаходиться поруч замку у костелі св. Петра і Павла. У наших підземеллях ходять приведи, тож будьте обережні ! Трішки далі розташований будинок архітектора, або як його ще називають «будинок з химерами». Насправді це будинок Миколи Голованя, який красиво, та оригінально оформив свій дім. - Театральний майдан, проспект Волі,Свято Троїцький Собор Прогулюючись найдовшою пішохідною вулицею Луцька — Лесі Українки не забудьте продегустувати медівки у Медовій хаті. - Краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, музей військової техніки (по бажанню) Після дегустації можна і по музеях пройтися. Вартість: 15 грн. з людини* * - при групі від 16 осіб. Вхідні квитки до музеїв оплачуються додатково м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Тунель Кохання / Пересопниця + Острог + Межиріччя
01.04.2017 - 30.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Екскурсії проводять щосуботи. Орієнтовна програма подорожі : 8-00 Виїзд з Луцька  9-00 Відвідання Волинського Версалю*. Огляд архітектурних пам’яток Олики — родового міста Радзивілів  11-00 Відвідання "Тунелю Кохання"  12-30 Відпочинок на Базальтових озерах у Костопільському районі  Рівненській області 21-00 Повернення в Луцьк *Відвідання Олики за побажаннями групи.   Вартість туру 185 грн У вартість включені: автобусне забезпечення, супровід представника фірми, страховка. Харчуємо у Луцьку по системі «Все включено» за 99 грн.! Проїзд здійснюється нашим власним 8 місним пасажирським автобусом VW Caravela з телевізором та індивідуальною системою опалення або іншим комфортабельним транспортом. м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Луцьк + Дубно + Тараканів
29.03.2017 - 31.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Екскурсії проводять по індивідуальном замовленню! В програмі туру Луцьк - Дубно -Тараканів: Пішохідна екскурсія Луцьком з оглядом унікальних туристичних пам'яток: - Історико-архітектурний заповідник „Замок Любарта",- Старе місто (Верхній Замок, музей дзвонів, картинну галерея, костел св.Петра і Павла, Покровська церква, Кірха, Будинок архітектора, підземелля)- Театральний майдан, проспект Волі,- Краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, музей військової техніки (по бажанню); Переїзд в м.Дубно - Прогулянка містом Дубно;- Екскурсія по замку в м. Дубно;- Екскурсія по Тараканівському фортпості; Поверненя в м.ЛуцькСупровід на вокзал та посадка на поїзд. Раді повідомити що мінімальна група для туру 8 чоловік, у такому випадку переїзд здійснюватиметься комфортабельним Volkswagen Caravelle з індивідуальним кондиціонуванням для кожного пасажира.  Вартість туру: від165 грн з особи.  м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Звірів + Олика + Цуманська Пуща
29.03.2017 - 31.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Екскурсії проводяь по замовленню! ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ: Виїзд з м. Луцьк; Відвідання Звірівського лісництва; Екскурсія в Замок Радзивілів в Олиці; Екскурсія Національним природним парком «»Цуманська Пуща», відвідання поховання воїнів УПА. Повернення в м. Луцьк Ціна екскурсії -  120 гривень. У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, супровід. м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Колодяжне + Рокині
29.03.2017 - 31.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Екскурсії проводять по замовленню! Орієнтовна програма подорожі: 10.00 Виїзд з Луцька 11.00 Прибуття у с. Колодяжне; 11.25 – 12.25 Екскурсія по музею-садибі; 12.25 – 13.15 Відвідування будинків Косачів; 13.30 Виїзд з Колодяжного; 14.45 Зупинка в с. Рокині; 14.50 Екскурсія по музею с/г Волині (музей просто неба); 15.30 Обід; 16.30 Приїзд у Луцьк. Вартість: 150 грн. У вартість включені: автобусне забезпечення, страховка, супровід. Проїзд здійснюється комфортабельним транспортом на 18 — 35 — 55 місць. Раді повідомити що мінімальна група для туру 8 чоловік, у такому випадку переїзд здійснюватиметься комфортабельним Volkswagen Caravelle з індивідуальним кондиціонуванням для кожного пасажира.  м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Луцьк - Берестечко
29.03.2017 - 31.12.2017
Туристичне агенство "Патріот"

Екскурсії проводять по замовленню! Луцьк -  Берестечко одноденний тур для організованих груп туристів Орієнтовна програма туру: - Зустріч групи в Луцьку- Сніданок ( за замовленням)- Оглядова пішохідна екскурсія містом. Екскурсії на вибір: - Історико-архітектурний заповідник  Замок Любарта (14 ст.) , Старе місто ,Верхній Замок, музей дзвонів, картинна  галерея, костел св.Петра і Павла, Покровська церква, Лютеранська кірха, Будинок архітектора, підземелля, Свято-Троїцький собор (18 ст.) на території колишнього бернардинського монастиря,  площа Ринок з Аптекою-музеєм (18 ст.),  Театральний майдан, проспект Волі,  Краєзнавчий музей, музей Волинської ікони, музей військової техніки - Обід ( за замовленням) - Виїзд в Берестечко-Екскурсія Історіко-Меморіальним заповідником «Поле Берестецької битви»; відвідання музею «Козацьки могили»; дерев’яної Михайлівської церкви, що пам’ятає козаків Б.Хмельницького; Свято-Георгієвського Собору- Повернення в Луцьк- Вільний час Зустрічаємо группи з поїзда, організовуємо харчування та проживання за потреби, екскурсії в інші міста. м. Луцьк: вул. Богдана Хмельницького 29, оф. 3а, з 10.00 до 19.00Тел.: 0332-28-64-16, 050-705-97-43, 093-054-27-89, 097-745-53-92Skype: Clubpatriot

Курс «Академічний живопис»
11.04.2017 - 31.12.2017
Художня студія "Барва"

Академічний живопис, також як і академічний рисунок, є одним з основних видів образотворчого мистецтва, засобом створення якого, є фарба, нанесена на папір, полотно, дерево тощо. Академічний живопис полягає в точній передачі тривимірного простору на двомірну площину з використанням кольору. Курс «Академічний живопис» - це наступний крок після академічного рисунку на шляху до вдосконалення і пізнання образотворчого мистецтва. Даний курс розрахований на тих, хто всерйоз вирішив зайнятися мистецтвом живопису. Курс включає в себе: кольорознавство; вивчення колориту; вивчення законів кольоро-повітряної перспективи; написання простих натюрмортів (передача обсягу кольором); написання складних натюрмортів (передача обсягу, фактури предметів кольором); написання натюрмортів з гіпсом написання натюрмортів в різних стилях і жанрах; портрет; написання фігури людини; живопис на пленері.

Курс "Основа рисунка"
11.04.2017 - 31.12.2017
Художня студія "Барва"

Основа рисунка є базою образотворчого мистецтва, без якої неможливо навчитися малювати. Головне завдання цього курсу - навчитися правильно бачити і відчувати обсяги і форми предметів, вміти зобразити їх на папері дотримуючись пропорції. Навчальний малюнок являє собою велику область різноманітних завдань з малювання геометричних тіл, гіпсових орнаментів, різноманітних натюрмортів, людини, пейзажу. Мета курсу: пояснити закони зображення тривимірного простору, дати практичні навички малювання об'ємних предметів у середовищі. Курс включає в себе: вправи на постановку руки; вивчення різних видів штриха; вивчення основ композиції; вивчення пропорцій; побудова об'єктів (основи перспективи); робота над обсягом об'єкта (світлотінь); малювання геометричних предметів; побудова простого натюрморту; побудова складного натюрморту; малювання черепа; малювання гіпсових голів.

Курс "Скетчінг"
11.04.2017 - 31.12.2017

Скетчінг - це техніка швидкісних начерків. Так-так, звучить банально, але в сучасному світі важлива швидкість. Фрази «час - гроші» ще ніхто не відміняв. Навіть якщо в дитинстві ви не захоплювалися малюванням, ще не пізно все виправити. Курс скетчінгу в «Барві» - наша безумовна гордість, адже в Україні йому мало хто вчить. Ви навчитеся малювати інтер'єри, людей і всілякі об'єкти. Скетчінг буде вам корисний, якщо: ви дизайнер і в переговорах з замовником хочете швидше пояснити ваш геніальний план коли ви сидите в черзі, вам хочеться малювати не безглузді завитки, а красивих людей, що живуть у гарних будинках вам просто хочеться віртуозно малювати і вражати своїм умінням оточуючих. В програмі: Сучасні техніки і жанри скетчінгу. Скетчбук. Приклади робіт ілюстраторів світу. Композиція. перспектива Форма. Об `єм. Фактура. текстура Кольоровий круг. Кольорові розтяжки. Колірні поєднання. Техніка роботи з різними графічними матеріалами (туш, акварель, олівці, маркери для скетчінгу «touch»)

Курси ліплення з глини
11.04.2017 - 31.12.2017

Запрошуємо дітей від 5 років на курси ліплення кераміки. Заняття проходять з понеділка по п’ятницю о 14.00 год. Тривалість 1 год. Вартість місячного абонементу ( 4 заняття) – 150 грн. Вартість разового заняття – 45 грн.  Ліплення з глини – один з найбільш тактильних видів художньої творчості. Заняття ліпленням комплексно впливають на розвиток дитини: підвищують сенсорну чутливість, розвивають уяву, просторове мислення, дрібну моторику, синхронізують роботу обох рук, формують вміння планувати роботу по реалізації задуму, передбачити результат і досягати його. Найголовніше і найцінніше полягає в тому, що ліплення поряд з іншими видами образотворчого мистецтва розвиває дитину естетично.

Походи, екскурсії

Нічна театралізована екскурсія "Романтика та містика Лучеська"!
21.08.2017 - 30.11.2017
Братський міст (на розі вул. Братковського та вул. Д. Галицького)

Дата і місце проведення: 1 серпня - 30 листопада,Братський міст (на розі вул. Братковського та вул. Д. Галицького)Вартість: 50 UAHГрафік проведення екскурсій: щочетверга, щоп'ятниці, щосуботи, щонеділі (або в будь-який інший день по замовленню, мінімальна кількість 15 чол.)   Традиційно вона розпочинається від Братського мосту, де екскурсантів зустрічає Станіслав Хрустель, привид польського поміщика, що блукає вулицями Луцька уже понад чотири століття. Саме цей пан привідкриє завісу історії і містичності Лучеська, старих традицій і порядків, про які Ви навіть не здогадувалися. Окрім того, Станіслав Хрустель поділиться історією свого життя та оповідками про тих, хто ходив вулицями міста триста, чотириста чи навіть п’ятсот років тому, продекламує поезію, поділиться жартами та подарує милі дрібнички найуважнішим гостям. Саме на нічній театралізованій екскурсії «Романтика та містика Лучеська» Ви спробуєте справжній напій «Нектар кохання» та залишите згадку про себе, щоб знову і знову повернутися у древній Луцьк. Вся ця містерія пронизана романтикою, оскільки дана екскурсія проходить із запаленими факелами та старими ліхтарями, що розривають нічну пітьму. Графік проведення екскурсій: щочетверга, щоп'ятниці, щосуботи, щонеділі (або в будь-який інший день по замовленню, мінімальна кількість 15 чол.) Тривалість: 2 години Початок екскурсії відбудеться о 22.00. Місце зустрічі: Братський міст (на розі вул. Братковського та вул. Д. Галицького). Вартість: 50 грн./особи   Телефон для запису: 095 600 83 50 Ольга Квитки можна придбати в туристичному агентстві "Патріот" за адресою вул. Б. Хмельницького 29, оф. 3а (з 10 по 19.00 в будні), або у Центрі туристичної інформації та послуг Луцька (VisitLutsk.com), за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2 (вул. Лесі Українки, 21) (з 09.00 по 18.00 щодня).

Концерти, шоу

Виступи відомих виконавців!
26.01.2017 - 26.01.2018
Паб "Горище"

Пропонуємо поринути у світ живої музики та справжнього задоволення від виконання хітів та власних творів наших музикантів. Живі виступи відомих виконавців : Кожну п;ятницю- Микола Редько на саксафоні; У суботу - Юрій Поліщук ** Чорні Черешні **;У неділю Юлія Іванова (Переможець ON LINE 3-го та учаcник 6-го сезону X-ФАКТОР)

Вечірки

MegaStudentFest
17.11.2017 - 18.12.2017

Запрошуємо студентів на MegaStudentFest Це буде шалений день студента, який запам'ятається кожному!!! На вас чекають: - кращі діджеї- захоплююче шоу, - караоке battle,- смачна їжа, - потужний звук, - стриптиз, - erotic show - МЕГА-драйв Ми починаємо святкувати о 16:00 і аж до початку пар!!

Тренінги, семінари

Challenge 2.0-інтенсивний курс англійської мови
20.11.2017 - 01.12.2017

Ти вже встиг записатися на унікальний курс з англійської?З 20 листопада по 1 грудня у Mandarin Language Centre відбудеться 10-денний інтенсивний курс англійської мови з професійним викладачем з Великобританії. Ти ще ніколи не вивчав мову так швидко та ефективноГотовий дати собі виклик і заговорити англійською за 10 днів ?Тоді реєструйся та нарешті почни розмовляти іноземною мовою.Курс CHALLENGE 2.0 це:- 10 потужних занять живої розмовної англійської- вивчення справжньої, британської вимови,- актуальні цікаві темиКожен учасник отримає іменний сертифікат по завершенню курсу. Надсилай заявку та отримай своє місце у чудовій групі. Ми гарантуємо результат, гарний настрій та чудову атмосферу.

Майстер-класи

Малювання піском для дорослих
20.10.2017 - 22.12.2017

Малювання піском - неймовірно захоплююче і цікаве заняття не тільки для малюків, а й для дорослих. Художня студія «Барва» рада вітати вас на наших захоплюючих заняттях, де ви навчитеся малювати картини з піску і трансформувати їх, створюючи свої унікальні сюжети. Окрім того, ви зможете відволіктися від життєвих проблем і повсякденної рутини.Тривалість 1 год.Вартість 80 грн, всі матеріали надаємо!ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС - тел. 066 694 95 99

Уроки пісочної анімації для дітей
21.10.2017 - 25.12.2017

Малювання піском - мистецтво досить молоде, з'явилося в 70-х роках ХХ століття, коли американський аніматор Керолайн Ліф створила свій перший пісочний анімаційний фільм «Пісок, або Петя і сірий вовк». Пізніше її досвід перейняли багато аніматори, один з яких - Ференц Како - спробував створити динамічний пісочний фільм, тобто без монтажу, на одному диханні. Його досвід став вельми успішним і поклав початок новому виду мистецтва - мистецтва малювання піском. Саме цьому мистецтву художники нашої студії навчають на програмі «Малювання піском».Як пісочна анімація впливає на дітей? Малюки із задоволенням займаються пісочною анімацією. Це весело і цікаво. До того ж дитина після такого малювання без праці зможе визначати текстуру того чи іншого речовини. Фахівці стверджують, що у дітей, які малюють піском, істотно поліпшується шкільна успішність. Така творчість активізує розвиток дитячого мислення й мови. Пояснюється це тим, що під час занять образне мислення малюка зазнає значних змін в позитивну сторону. Крім цього малюки, які займаються пісочним творчістю, відрізняються стресостійкістю, так як пісок дає можливість усунути погані емоції і спогади, розслабитися, позбутися від нервового напруження. Такі малюки спокійні, не виявляють агресію, менше ображаються і так далі. Багато психологів, які працюють з важкими в плані емоційної стабільності дітьми, використовують дану методику.Позитивні моменти малювання піском.1. Вік.Багато батьків упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей. Однак це помилкова думка, оскільки малювати таким способом здатні навіть малюки від року. Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, що в свою чергу стимулює розвиток мовленнєвих центрів у мозку.2. Художність. Малюнки, зроблені за допомогою піску, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити свою уяву. Та й мамі з татом буде цікаво взяти участь, а спільні заняття тільки зміцнюють стосунки батьків з їхніми дітьми.3. Пластичність. Вельми важливий фактор при такому малюванні - пластичність. Щоб підкоригувати картинку, дитині не потрібно користуватися гумкою, вистачить одного простого руху пальцем. Та й на склі можна малювати велику кількість малюнків, не хвилюючись про те, де взяти ще одну площину.Заняття відбувають по понеділках о 18.00(5-7 років) і 19.00 (8-12 років) і суботах о 18.00 (6-10 років).Вартість: 230 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень), 400 грн. - абонемент на 8 занять (2 рази в тиждень), 65 грн. - разове заняттяТел. 066 694 95 99

Уроки з декоративно-прикладного мистецтва для дітей
24.10.2017 - 28.12.2017

Художня студія "Барва" та наша талановита мисткиня Богдана Місюк запрошують дітей від 8 років на дивовижні заняття із декоративно-прикладного мистецтва. Ми виготовлятимемо і декоруватимемо силу-силенну цікавих штук. У програмі: різноманітні розписи по дереву, тканині, пластику, склі, металу тощо, плетіння віночків, писанкарство і т. д.Заняття відбуватимуться щовівторка і четверга о 11.00 і 14.00 год.Тривалість - 1 год.Вартість: 150 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень),280 грн. - абонемент на 8 занять (2 рази в тиждень), 40 грн. - разове заняття.Тел. 066 694 95 99

Текстильна лялька
20.11.2017

Текстильна лялька з глибокими, як море, очима. Її погляд зачаровує. Створіть красуню лялечку або джентельмена. Попередній запис обов'язковий, 0509201254 або 0969359649

Виставка

Виставка «Волинь в Українській революції 1917-1921 років»

"Волинь в Українській революції 1917–1921 років" - нова виставка музею в Луцьку

Виставка «Неоголошена війна. Волинський рахунок. АТО»

Автори виставки сподіваються на те, що виставка викличе інтерес у волинян усіх вікових категорій, оскільки висвітлює нашу сучасну історію, яку сьогодні творять українські захисники на сході нашої держави.

«Врятовано для України»

Виставка „Врятовано для України” була відкрита до 20-ої річниці Незалежності України. Нині вона переоформлена і доповнена новими експонатами. На ній представлені предмети, які намагались вивезти за кордон, або фігурували у судових справах. Наразі вони передані музеям, аби їх відвідувачі могли побачити ці історико-культурні цінності. Виставка є результатом тісної співпраці прикордонної, митної служби та СБУ. На виставці експонується лише невелика, зате найрепрезентативніша частина нових надходжень за період від 1992 року, які поповнили Музейний фонд Волинського краєзнавчого музею, а відтак усієї України. Творча співпраця Волинського краєзнавчого музею і Управління Служби безпеки України у Волинській області, що почалася 1992 року передачею до музею матеріалів про художника Ніла Хасевича, які започаткували його творчий фонд, успішно продовжується. За ці майже 20 років неодноразово відбувалися акції передачі історико-культурних цінностей на державне збереження до Волинського краєзнавчого музею. Загальна кількість історико-культурних цінностей, переданих Управлінням Служби безпеки України у Волинській області, Волинською митницею становить близько 10 тисяч одиниць. Найбільша чисельно кількість радянських урядових нагород – до 2-х тисяч. Кілька сотень ікон, які поповнили збірку Музею волинської ікони, в основному презентують російську школу іконопису. Серед предметів релігійного культу, що надійшли у фонди музею в останні роки – натільні і наперсні срібні хрести, напрестольні хрести з перегородчастими емалями, скла́дні, ікони на металі, більше десяти ікон у срібних окладах. Понад тисячу одиниць становлять нумізматичні пам'ятки, серед них –колекція з 933-х срібних монет Королівства Польського початку XVII ст., понад півсотні срібних монет Золотоординських ханів початку XIV ст., кілька десятків мідних монет Боспорського царства – усі вони автентичні; серед муляжів (підробок) – колекція російських монет XV ст., які мали назву „пуло”. Передано кілька сотень археологічних знахідок, серед яких є й унікальні: 8 букраній (голова бика, уособлення Зевса) і 2 лабріси (мініатюрні зображення двобічних сокирок), золоті намистини і бляшки (нашивки для одягу), фібули, пряжки, намисто, – усі вони територіально відносяться до древньої Ольвії. Значну групу переданих предметів становлять речі декоративно-ужиткові: срібні портсигари, срібні столові прибори, металевий і срібний посуд, самовари, різноманітні за формами і місткістю, кишенькові годинники західноєвропейського виробництва від кінця XIX століття у срібних і металевих орнаментованих корпусах, жіночі прикраси і аксесуари. З плином часу предмети декоративно-ужиткового мистецтва часто набувають іншого значення – стають предметами декоративно-прикладного мистецтва. Такими є срібні театральні дамські сумочки, декоративні великодні сувеніри у вигляді і формі яєць, – гравійовані, срібні з позолотою всередині; підсвічники з порцеляни, фігурки керамічні і порцелянові, орнаментовані жанровими сценками пивні кухлі. Надзвичайно цікавим є альбом з марками від середини XIX ст. до 1928 року. Серед них – перші марки Сполучених Штатів Америки від середини XIX ст., провінцій Канади, пошти роду Таксіс, Папської держави 1852 року, англійських колоній, Болгарії під владою Османської імперії, німецьких земель. Серед переданих книг на увагу заслуговує Трефологіон 1757 року, що вийшов у друкарні Почаївської Лаври (до речі, стародрук такого типу наразі єдиний у фондах музею), одинадцять томів Енциклопедичного Словника Мейєра 1903-1909 рр., виданого у Лейпцігу та Відні. У кінці 2010 – на початку 2011 року черговий транш поповнив фонди музею більше як на півтори тисячі предметів, загальна вартість яких становить близько 200000 гривень. Серед цих останніх надходжень предмети холодної і вогнепальної зброї, які нечасто поповнюють музейні збірки: фальконета, маленька гармата вагою до двох кілограмів, яка застосовувалась для захисту фортець і у XVIII столітті уже не використовувалась, бо її витіснили більш сучасні види озброєння; італійський меч чінкведеа XVII ст., пернач (буздихан, шестопер) – холодна зброя і ознака влади, який має дуже цікаву символіку – зображення дельфінів і тризуба – знака Нептуна; рицарський меч або „меч правосуддя”. Передані предмети сформували експозицію виставки, яка репрезентує врятовані для України цінності: ікони, предмети культової металопластики, речі декоративно-ужиткового мистецтва, холодну та вогнепальну зброю, книги. Усі вони були затримані при спробі незаконного переміщення їх через державний кордон України, а відтак поповнили Музейний фонд України. Головною ідеєю виставки є ознайомлення широкого загалу волинян та гостей краю із успішною діяльністю органів СБУ у Волинській області, Ягодинської митниці по зупиненню вивезення культурних цінностей з України, високим професіоналізмом та майстерністю працівників СБУ, митниць та прикордонників Волині, постійною турботою про поповнення головної державної скарбниці культурних цінностей у Волинській області – фондів Волинського краєзнавчого музею.

виставка «Герої не вмирають», присвячена пам’яті Небесної сотні

Основою виставки стали експонати, що пов’язані з подіями зими 2013-2014 року в Україні. А саме починаючи з мирних мітингів у листопаді 2013 року, коли сотні українців, в тому числі волинян, виявили свій протест проти зміни курсу на євроінтеграцію тодішнього Президента Януковича.

виставка «Небесне воїнство. Образи святих воїнів на волинських іконах ХVIІ–ХІX ст.
01.11.2017 - 30.11.2017
Музей волинської ікони

у Музеї волинської ікони відбулася презентація виставки «Небесне воїнство. Образи святих воїнів на волинських іконах ХVIІ-ХІX ст.». Це спільний проект музейних закладів Волині і Рівненщини – Музею волинської ікони та Державного історико-культурного заповідника м. Острога. На виставці представлені 22 ікони ХVIІ-ХІX століть, які репрезентують традицію іконографії святих воїнів - Георгія, Михаїла, Дмитрія, Євстахія. Образи демонструють як високу майстерність авторів, так і народний іконопис. Презентацію вів директор Волинського краєзнавччого музею Анатолій Силюк. Куратори виставки - провідні наукові співробітники Музею волинської ікони Ангеліна Вигодник та Людмила Карпюк.На презентації були присутні Тетяна Гнатів, начальник управління культури Луцької міської ради, Олександр Богданов, проректор Волинської духовної семінарії з наукової роботи, священики, студенти Луцького коледжу технологій, бізнесу та права СНУ. З вітальними словами напередодні Міжнародного дня музеїв виступили -- виконуючий обов'язки Луцького міського голови, секретар міської ради Ігор Поліщук, заступник міського голови Григорій Пустовіт. Канцлер Волинської єпархії УПЦ КП прот. Микола Цап наголосив на важливості створення таких виставок у духовному житті суспільства. Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва розповіла про організацію виставки і подякувала дирекції Державного історико-культурного заповідника м.Острога за можливість представити пам'ятники іконопису Великої Волині. Науковий співробітник Музею волинської ікони Людмила Карпюк провела цікаву і захоплюючу екскурсію по виставці

Виставка «Прапори українських революцій: 1917–2017 рр.»

У вівторок, 22 серпня, о 12.00 відбудеться відкриття виставки «Прапори українських революцій: 1917–2017 рр.». Приурочена вона Дню Державного Прапора України та 26-ій річниці проголошення Незалежності України. Автор експозиції Лис С. В., провідний науковий співробітник і в.о. завідуючого відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею.На виставці представлені прапори усіх українських революцій новітньої доби. Зокрема, прапор військово-морських сил УНР, який у 1918 році став першим офіційно затвердженим синьо-жовтим стягом періоду Української революції (1917–1921); оригінальне червоно-чорне знамено ОУН (революційної, або «бандерівської»), пошите українськими повстанцями на Волині у 1942 році; синьо-жовті прапори (деякі, з цитатами із поезій Тараса Шевченка і Лесі Українки), які використовувалися НРУ під час мітингів 1989–1991 років і Революції на граніті 1990 року.Є на виставці і буквально опалений революційною боротьбою синьо-жовтий прапор: його в 1991 році у Луцьку підпалили прорадянськи налаштовані особи. А ще – вивішено стяг «Так!» Помаранчевої революції (2004), синьо-жовтий прапор Революції гідності (2013–2014), на якому поєднана символіка України і ЄС та синьо-жовте знамено із зони бойових дій на сході України (2014–2017), на якому залишили свої підписи солдати з Волині. Також, на виставці представлена колекція Волинського краєзнавчого музею з монет, нагрудних знаків і значків, в основі дизайну яких використано зображення різних українських прапорів. Варто відзначити, що деякі раритетні українські прапори нині також розміщені на музейних виставках «Волинь в Українській революції 1917–1921 років», «Герої не вмирають! Пам’яті Небесної сотні» та «Неоголошена війна. Волинський рахунок». У ході екскурсій науковці відділу новітньої історії готові додатково представити і розповісти про них відвідувачам. Наприклад, про блакитний із золотою (жовтою) тамгою національний прапор кримських татар, під яким вони нині борються у Криму проти путінського окупаційного режиму тощо. Виставка «Прапори українських революцій: 1917–2017 рр.» буде працювати в дні роботи Волинського краєзнавчого музею до Дня захисника України 14 жовтня 2017 року й буде пізнавальною як широкій громадськості, так і школярам та студентам нашого краю.

Відкриття виставки «Радзивілівська колекція»

Дата і місце проведення: 7 вересня - 7 жовтня, 14.00 - 16.00, вул. Шопена, 20Волинський краєзнавчий музей запрошує усіх поціновувачів історії та культури Волині на відкриття виставки «Радзивіллівська колекція (з фондів Волинського краєзнавчого музею)».   Виставка присвячена побуту та повсякденню волинської шляхти XVII-XIX ст. Відкриття відбудеться 7 вересня о 14 годині у приміщенні музею (м. Луцьк вул. Шопена, 20). Радзивілли – потужний литовсько-польський рід, який проживав на теренах західної України упродовж чотирьох століть. Майже кожен з членів цієї знатної родини залишив помітний слід у політиці, культурі, військовій та господарській справі. Значною мірою музейні колекції в Україні формувалися завдяки діяльності князівських родин, зокрема у фондах Волинського краєзнавчого музею зберігаються унікальні речі, що походять з резиденції Радзивіллів в Олиці. Серед пропонованих до огляду речей на виставці будуть представлені твори живопису, серед яких вперше після реставрації буде виставлено полотно невідомого автора «Вінчання князя Миколи Радзивілла з Катериною Гонзаго». Цей твір ілюструє історичну подію, що відбулася у Відні у 1553 році. Микола «Чорний» Радзивілл, як великий канцлер, представляв короля Сигізмунда ІІ Августа на церемонії «попереднього вінчання» з дочкою імператора Священної Римської імперії Фердинанда І. Також будуть представлені реконструкції костюмів шляхти ХVІ – ХVІІІ ст., виготовлені Іриною Погоржельською, науковим співробітником ДП «НДЦ «ОАСУ» Інституту археології НАН України. Недавні дослідження в криптах костелу Св. Трійці виявили ще і цікавий матеріал з історії костюмів того часу, про які розповість автор представлених реконструкцій. Під час тих же досліджень були знайдені унікальні для наших терен речі з історії князівської родини. Більшість із них ще перебувають на реставрації, але ті, що вже надійшли до фондів музею, а також один з гербів родини Радзивіллів, будуть презентовані завідувачем відділу реставрації Рівненського музею Олексієм Войтюком. Організатори: Волинський краєзнавчий музей, відділ давньої історії ВКМ, Innerspace (К. Ткачов, М. Ткачова).                

Кіно

Лекція Стеффані Труяр і показ фільму "Якщо я колись повернусь"
20.11.2017

Книгарня «Є» та Альянс Франсез в Україні запрошують на лекцію-дискусію за участю журналістки Стеффані Труяр (Франція) із показом документальних фотоматеріалів та демонстрацією відеофільму « Якщо я колись повернусь. Віднайдені листи Луїзи Піковскі». Перекладачка з французької — Людмила Бондарук. Захід відбудеться в понеділок, 20 листопада, початок – о 18.00. 17-25 листопада мережа книгарень «Є» та заклади Альянс франсез в Україні проводять у різних містах України цикл лекцій-дискусій за участю французької журналістки Стеффані Труяр (France 24) У 2010 році під час переїзду ліцею ім. Жана де Лафонтена, що був розташований у 16-му окрузі Парижа, у старій шафі були знайдені листи та фотографії, які були заховані там упродовж багатьох десятків років. Вони належали колишній учениці ліцею – Луїзі Піковскі. Кілька місяців поспіль юна ліцеїстка українського походження (її батько був родом з Миколаєва) листувалася зі своєю вчителькою мови та літератури. Останній лист був датований 22 січня 1944 – днем, коли її заарештували разом з родиною. Після ув’язнення у концтаборі в Дрансі батько, матір та четверо дітей були депортовані до Аушвіца. Звідти вони вже не повернулися.Дізнавшись про цю знахідку, журналістка каналу «France 24» Стеффані Труяр взялася допомогти викладачці навчального закладу Халіді Хатчі відтворити життєвий шлях дівчинки. За документами Луїзи вони знайшли свідків, віддалених родичів та колишніх учнів ліцею. Так з’явився документальний веб-сайт, який розповідає про їхню працю з відновлення історичної пам’яті іповертає, нарешті, слово Луїзі – надзвичайно обдарованій учениці, яка так і не змогла прожити яскравежиття, до якого її готувала доля. Саме цю роботу з відтворення колективної пам’яті за допомогою листування між єврейською дівчинкою та її вчителькою і має представити Стеффані Труяр під час лекцій-дискусій, які відбудуться у восьми містах України з 17 до 25 листопада 2017 року. Захід відбувається у партнерстві з мережею Альянс Франсез в Україні, France 24 та RFI.Для ознайомлення з фотоматеріалами звертайтеся до веб-сайту (французькою мовою): http://webdoc.france24.com/si-je-reviens-un-jour-louise-pikovsky/accueil/index.html Адреса Книгарні «Є»: м. Луцьквул. Лесі Українки, 30Тел.: (0332) 724376Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

Концерт ТІК
29.11.2017

Початок о 19:00

Група шкільної адаптації та підтримки для учнів 1-3 класів

Група шкільної адаптації та підтримки для дітей, які навчаються в 1-3 класах. Та процес перебування в школі, навчання дається їм не легко. Тому, робота цієї дитячої групи направлення на підвищення комунікативних навичок серед однолітків, розвиток вміння перебувати у колективі,спілкуватися та розуміти один одного. Завдання:- Створення доброзичливої та безпечної атмосфери для дітей;- Знаходження більш прийнятних форм поведінки та спілкування для перебування у дитячому колективі.- Дослідження себе, своїх емоцій, своїх можливостей, формування позитивного ставлення до себе та оточуючого світу;- Корекція небажаних рис поведінки та характеру. Складнощі, з якими зустрічаються діти в школі, можуть мати різних прояв та різні причини їх виникнення:Для першокласників, то можуть бути: • складнощі із розставанням з мамою (близькими), коли ранки перетворюються на істерики вдома та перед дверима класу;• не бажання залишатися самим в класі, на уроці присутні рідні (батьки, дідусь, бабуся);• переорієнтація основної діяльності з ігрової до навчальної, коли очікування від школи були у вигляді нового портфелю та чогось цікавого, а реальність виявилась у вигляді уроків та необхідності дотримання правил;• не впевненість в собі – «в мене нічого не вийде», «я не вмію»;• страх перед вчителькою;• страх та сором’язливість підіймати руку, розповідати;• проблеми соціалізації, коли важко заводити нових друзів (соромно, страшно, та «зі мною ніхто не дружить»). Для учнів 2 та 3 класу, то можуть бути: • складнощі соціального характеру, коли вже стало зрозуміло, що друзів «чомусь» заводити складно – «то зі мною не дружать, то я не хочу»;• не проявляється інтерес до гуртків та не формується бажання «спробувати»;• особливості емоційної сфери – тривожність, хвилювання, сором’язливість;• при соматичних захворюваннях (постійні простуди, хвороби, алергії); Ведуча: Ковальчук Віта – практичний психолог, гештальт-консультант (психотерапевтична освіта). Досвід ведення дитячих психологічних груп з 2013 року.А ще мама двох діток, яка із власного досвіду знає про «принади» шкільної адаптації у дітей. Та, про те, що відбувається з батьками в цей пріод. Група працює в міні форматі та розрахована на 4-6 дітей.Зустрічі щопонеділка, з 16.00 до 18.00. Передбачена перерва на чай/сік, печиво.Заплановано 10 занять (до 25 грудня) та 2 батьківські консультації.При бажанні батьків та учасників, групу буде продовжено.Передбачена співбесіда із батьками.Адреса: вул. Глушець, 49. 5 поверх, 19 кабінет.Тел. для інформації та запису 050-378-18-05 (повідомлення viber, messenger)

Перегляд і обговорення фільму «Війна химер»

Це – історія подорожі до лінії фронту та спроби спільного життя опісля всього.Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошує лучан і гостей міста 23 листопада о 18:00 у Палац культури міста на перегляд і обговорення фільму Анастасії та Марії Старожицьких «Війна химер»

Освітня система "Грані Багатства"

4 дні позамежного інтенсиву!Саме тут твої "пазли" в голові стануть по місцях. Цей тренінг не про те як створювати бізнес, чи заробляти гроші (але і про це теж буде), цей тренінг про те, як системно, ефективно, надійно і фундаментально змінити своє життя на краще.Цей тренінг для тих, хто зрозумів що сьогоднішні результати свого життя не влаштовують, цілком або частково, і щоб отримати інші результати треба змінитись системно. І якщо ти готовий до змін і готовий побачити цей світ під іншим кутом зору, то саме цей тренінг дасть тобі цю можливість! Багатство ніколи не пов'язано з кількістю грошей. У кожного з нас своя цифра. Багата людина це така людина, яка має достатньо грошей для того щоб радіти. І це тільки однин з аспектів справжнього багатства. Є ще маса інших аспектів, які Ви дізнаєтесь на тренінгу. Вже десятки тисяч людей зараз отримують свої результати в житті, і ти також можеш! З 8 по 11 грудня 2017 р., відбудеться І ступінь освітньої системи, тренінг "Грані Багатства" /автор Марк Садовський/, тренер Олексій Негода, у місті Луцьк! Тренінг триватиме всі 4 дні!Кількість місць обмежена! Зареєструватися на тренінг можна тут: reg.ts-enter.orgДодаткова інформація за номерами телефонів:050 445 29 58073 062 16 81

Театр

Чарівна лампа Аладдіна
03.12.2017
Волинський академічний театр імені Т.Г. Шевченка

Чарівна лампа АладдінаЯрослав Стельмах    вистава для дітей на дві дії

Енеїда

Енеїда   Іван Котляревський, сценічна версія Ярослава Ілляшенка   легенда-містерія на дві дії   Режисер-постановник – Ярослав Ілляшенко   Художник-постановник – Ірина Попандопуло   Балетмейстер-постановник – засл. діяч мистецтв України Володимир Замлинний   Помічник режисера - Дмитро Мельничук

Чи є SEX після РАГСу?
03.12.2017

Історії про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пара людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків! Проект "До і Після Сексу" користується просто шаленою популярністю. Такі аншлаги, які ми збираємо спектаклі, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться в найвідвертіших і неможливих снах. Отже, час прийшов. Поговорити відверто про це. Не треба робити вигляд, що вас конкретно це не стосується, і взагалі, ви не розумієте, про що йдеться. Так, ми говоримо про секс. Так, він є. Це не міф, чи не вигадки якогось мудреця-філософа. Це цілком конкретне поняття, з яким у кожного складаються свої відносини. Інтимні. Інтимні - не означає, покриті мороком вульгарності, грубості, брутальності або брудом якийсь. Інтимні - значить, тендітні, світлі і настільки хворобливі, що просто боїшся про це з кимось поговорити. Все. Пора закінчувати з цими дитячими, награними штучками. Що вас турбує? Поділіться з нами самим-самим-самим. Адже ми перед вам повністю відкриті. Ми готові до відвертої розмови. Через етюди, вистави про Це. Ми даємо вам найсильніше і швидкодіюче ліки від депресії і поганого настрою. Це супер-мега-екстра комедії! Але все ж, хотілося б нагадати, що «До і Після сексу» - це, перш за все вистави для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальність в сексі. Комедія дуже яскрава і соковита - тому що про нас, тому що про секс і кохання. А це дуже рідко буває сумним або нудним. Але й тонко відчуває глядач теж зловить свій катарсис. Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають кайф подвійно! Дітей категорично не приводити! Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбутися від брехні, вчить довірі і дає віру в любов - хай живуть спектаклі про Це!

Пітер Пен

Джеймс Метью Баррі  Бути дорослим дуже відповідально, а, подекуди, і дуже складно... Хто з нас в дитинстві не мріяв стати дорослим, а подорослішавши, повернутися назад, у дитинство, в пору без турбот, пору мрій, чудес і казки... Бо в кожному і досі живе те маленьке хлоп’я, чи дівчинка, які на відріз відмовляються ставати дорослими. І часом, у снах, до нас повертаються спогади про чарівного хлопчика Пітера, дівчинку Венді, маланьку фею Дзіньку, злого капітана піратів Гака...  Ви уже мабуть здогадалися, що саме так зовуть головних героїв цієї історії. Написана вона для вас Джеймсом Метью Баррі, а постановку здійснив у 2002 році режисер Анатолій Мельничук. Отож, приємного перегляду, а для когось, можливо, і приємних спогадів...    Режисер-постановник - Анатолій Мельничук Художник-постановник - Т.Малиш Помічник режисера - Дмитро Мельничук

Наталка - Полтавка

Наталка - ПолтавкаІван Котляревський, муз. Миколи ЛисенкаКомічна опера на дві дії Режисер-постановник –нар. арт. України,лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Федір СтригунДиригент – засл. арт. Укрїни Микола ГнатюкХудожник-постановник – засл. діяч культури Польщі Валерій БортяковБалетмейстер-постановник – засл. арт. України Олексій ЯришКонцертмейстер – Ярослав ЗеленовАсистент режисера – нар. арт. України Олександр Якимчук Помічник режисера - Дмитро Мельничук

Різдвяна ніч

Різдвяна нічМихайла Ілляшенка за повістю Миколи Гоголя та п'єсою Михайла Старицького, муз. Миколи Лисенкамузична комедія на дві дії Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Михайло Ілляшенко Художник-постановник - Богдана Бочкай Аранжування, диригент - заслужений артист України Микола Гнатюк Балетмейстер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний Хормейстер - Микола Седлярук Концертмейстер - заслужений артист України Ярослав Зеленов Помічники режисера - Ольга Шульга, Вячеслав Погудін

Золотоволоска

Режисер-постановник - Дмитро Драпіковський, Художник -постановник - Наталія Ягупова, Композитор - Костянтин Яворський, Балетмейстер - засл. діяч мистецтв України Володимир Замлинний.  Дійові особи та виконавці: Золотоволоска – Оксана Новосад                  Іржик, Рибалка, Слуга – Світлана Пилипчук, Злий Король, Рибалка, воронята, Золота рибка, Слуга, мурахи – Лариса Гарлінська.   Вистава для дітей з 4-ох років. Тривалість вистави -1 год. 15 хв., з антрактом.

Бджілка

БджілкаВсеволод Данилевич, за мотивами новели Анатоля Франса Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв України Данило Поштарук, Художник –постановник - Тетяна Малиш,   Композитор -  Геннадій Гусенцев.  Дійові особи та виконавці: Бджілка –  Оксана Новосад  Горж –      Олексій Криворучко, Олександр Поліновський Герцогиня Клоридська – Світлана Стасюк,     Олександра Ганжала Вірне серце – Олег Даниленко,  Олександр Поліновський Лок (король гномів) – засл.арт.України  Петро Савош, Роман Бойко  Пік –   Неля Кушнірук Рюк –  Олена Бондарук Боб –  Лариса Гарлінська Нур(чарівник) – Валерій Семенюк,  Вадим Хаїнський Королева Ундин- Світлана Ришко, Юлія Тузова                                         Ундини-русалки – Світлана Пилипчук, Лариса Гарлінська, Світлана Ришко, Юлія Тузова   Вистава для дітей з 4-0х років. Тривалість вистави - 1год.15 хв., з антрактом.                                      

День народження кота Леопольда

День народження кота ЛеопольдаАркадій Хайт   Постановку цієї казки було здійснено дуже давно, ще коли Ваші тато і мама, як і Ви зараз, були маленькими. 28 грудня далекого уже 1986 року режисер Володимир Сурков зробив маленьким глядачам великий сюрприз, подарувавши до Новорічних Свят, хоч і не Новорічну, проте добру, повчальну, цікаву історію про Котика, який зовсім не вміє сердитися, його Бабусю і двох розбишак Мишенят. В 2005 році народний артист України Олександр Якимчук поновив виставу, надавши їй другого життя.  А написав її для Вас Олександр Хайт.   Режисер-постановник - Володимир Сурков   Художник-постановник - Григорій Шкуренко   Помічник режисера - Ольга Шульга

Обережно-жінки

Обережно-жінкиАндрей КурейчикФранцузька комедія   (вистава йде без антракту)   Режисер-постановник - заслужена артистка України Людмила Колосович   Художник-постановник - Богдана Бочкай   Балетмейстер - Володимир Замлинний   Музичне оформлення - заслуженої артистки України Людмили Колосович, Геннадія Гусенцева   Асистент режисера - Світлана Органіста   Помічник режисера - Дмитро Мельничук

Номер 13 (Неймовірні пригоди в готелі класу LUX)
16.12.2017
Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка

Номер 13 (Неймовірні пригоди в готелі класу LUX)   Рей Куні     Режисер-постановник – засл. діяч мистецтв республіки Білорусь  Олександр Козак  Художник-постановник – Наталія Руденко-Краєвська  Балетмейстер – Володимир Замлинний  У виставі задіяні актори: нар. арт. Укрїни Олександр Якимчук, засл. арт. України Адам Даценко, Дмитро Мельничук, Світлана Органіста, Олена Небось, Анатолій Мельничук, Руслан Джусь, Ігор Зінчук, Богдан Якимчук, Анатолій Сичук, Катерина Шпак, Наталія Мельничук, Леся Коваль  У кожного в житті бували моменти, коли, все, що робиш обертається проти і, намагаючись залагодити сиуацію, що виникла, лише ускладнюєш її... А, коли Ви – помічник Прем’єра? А, коли ускладнюючим моментом є виявлення на вікні шикарного номеру п’ятизіркового готелю...   Власне з цього і починається неймовірне.

Lutsk Junior Theatre

18 листопада в Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» (ЦУМ, 2-й поверх) в межах проекту "Lutsk Junior Theatre 2017" презентує свою виставу "Кулька вередулька" ляльковий театр "Соняшник" (Керівник: Січкар Оксана Леонтіївна, Центральна дитяча бібліотека міста Луцька).18 листопада в Арт-галереї Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» (ЦУМ, 2-й поверх) в межах проекту "Lutsk Junior Theatre 2017" презентує свою виставу "Кулька вередулька" ляльковий театр "Соняшник" (Керівник: Січкар Оксана Леонтіївна, Центральна дитяча бібліотека міста Луцька).

Замовляю любов

Замовляю любовТетяна ІващенкоРежисер-постановник - заслужена артистка України Ірина Стежка   Художник-постановник - Богдана Бочкай   Балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний   Музичне оформлення – Володимира Борисова   Асистент режисера - заслужена артистка України Лариса Зеленова   Помічник режисера - Ольга Шульга

Нестерпні люди або Наречений з Єрусалиму

Нестерпні люди або Наречений з ЄрусалимуЙосеф Бар-Йосефв перекладі з івриту на російську Світлани Штенбрунн та в перекладі з російської  на українську Вадима Дишканта.       Режисер-постановник – Вадим Дишкант   Сценограф – Вадим Дишкант   Художник з костюмів – Богдана Бочкай   Музичне оформлення – Вадим Дишкант   Асистент режисера – Дмитро Мельничук   Помічник режисера – Ольга Шульга       Чи треба самотній жінці, якій уже за сорок, прагнути вийти заміж? Саймон, герой популярної комедії відомого ізраїльського драматурга Йосефа Бар-Йосефа «Нестерпні  люди» вважає, що не просто треба. Він переконаний, що його сорокачотирьохлітня сестра Рахель зобов’язана вийти заміж. І задля того, аби стати щасливою, і задля того, аби, незважаючи на вік, народити багато дітей, як цього вимагають приписи традиційного єврейського суспільства. А задля втілення такої благородної мети нареченого можна навіть трохи і обдурити. Бо ж висока мета, як відомо, виправдовує будь-які засоби. Звиклий до авантюр герой переконаний, що після весілля усі непорозуміння якось самі собою владнаються…   Аби ощасливити сестру, Саймон привозить нареченого у похмуру осінню Англію із сонячного Єрусалиму. При тому він характеризує його як невдаху, та й взагалі дуже дивну людину. Як же на таку авантюрну пропозицію відреагує сама Рахель? Чи потрібен їй чоловік тільки задля того, аби «все було як у людей»? Тим більш такий, від якого нещодавно втекла дружина… Запитання, які починають інтригувати глядача з першої хвилини вистави, множаться по мірі розвитку сюжету. Адже у квартирі жінки, як тільки-но мова заходить про її майбутнє заміжжя, тут же з’являється Бені, власник будинку, анархіст, музикант, чоботар і просто хороша задушевна людина. Він давно і таємно закоханий у Рахель і дуже не хоче, аби принцесу його серця віддали заміж за якогось Лейзера-лузера.   То ж коли, нарешті, у двері стукає привезений Саймоном за власний кошт солом’яний вдівець, пристрасті уже встигають добряче розпалитися, так що у фіналі герої п’єси видаються одне одному «нестерпними людьми». Як, власне, і ми у своєму житті видаємося одне одному нестерпними, коли будь-якою ціною намагаємося ощасливити своїх рідних та близьких, не обтяжуючи при тому свій інтелект неминучим у даному випадку запитанням: а чи є щасливими ми самі?   «Нестерпні люди» Йосефа Бар-Йосефа, одного із найвідоміших сучасних драматургів, під різними назвами була поставлена у кращих театрах світу, включаючи «Современник», де ролі виконували відомі актори Лія Ахеджакова, Ігор Кваша, Валентин Гафт. У виставі Волинського театру ім. Т. Шевченка «Нестерпні люди, або Наречений з Єрусалиму» зайняті прекрасні актори Наталя Мельничук, Світлана Хмілевська, Леся Коваль, Дмитро Мельничук, Ігор Натанчук, Сергій Єрмакович, Павло Гарбуз, Мирослав Юзефович, Юрій Воронюк. Постановку здійснив київський режисер Вадим Дишкант.  Одягла героїв комедії головний художник театру Богдана Бочкай.    

Століття Якова: Перше кохання.

Століття Якова: Перше кохання.Володимир ЛисПоліська рапсодія   драма на дві дії.   Режисер-постановник - Микола Яремків   Художник-сценограф - Микола Костюшко   Художник з костюмів - Богдана Бочкай   Композитор, аранжування - Микола Седлярук   Хормейстер - Микола Седлярук   Балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний   Асистент режисера - народний артист України Анатолій Романюк   Помічники режисера - Дмитро Мельничук

Коза-дереза

Коза-дерезаМикола ЛисенкоДитяча комічна опера на дві дії       «Брехнею світ обійдеш та назад не вернешся», - каже народна мудрість.   Ця дитяча опера, написана Миколою Віталійовичем Лисенком у 1888 році за мотивами української народної казки, розповідає про те, як згуртувавшись можна перемогти навіть найпідступнішого ворога, вчить бути добрими та співчутливими.   Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.       РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК – ПАВЛО ГАРБУЗАРАНЖУВАННЯ, ДИРИГЕНТ – заслужений артист України МИКОЛА ГНАТЮКХУДОЖНИК-ПОСТАНОВНИК – ГАЛИНА ІВАШКІВБАЛЕТМЕЙСТЕР – заслужений діяч мистецтв України ВОЛОДИМИР ЗАМЛИННИЙХОРМЕЙСТЕР – МИКОЛА СЕДЛЯРУККОНЦЕРТМЕЙСТЕР – ЯРОСЛАВ ЗЕЛЕНОВАСИСТЕНТ РЕЖИСЕРА – ОЛЕКСАНДР ВЕРЕМКО    ПОМІЧНИК РЕЖИСЕРА - ДМИТРО МЕЛЬНИЧУК    

Шалом Алейну - мир нам

Шалом Алейну - мир намАнатолій Романюк за Шолом-Алейхемомдрама на дві дії   Режисер-постановник - народний артист України Анатолій Романюк   Художник-постановник - Богдана Бочкай   Балетмейстер - заслужений діяч мистецтв України Володимир Замлинний   Музичне оформлення - Микола Герел   Асистент режисера - Дмитро Мельничук   Помічники режисера - Ольга Шульга, Дмитро Мельничук

Каса Маре

Каса мареІон Друцедрама на дві дії   Режисер-постановник - засл. діяч мистецтв України Михайло Ілляшенко   Художник-постановник - Богдана Бочкай   Помічник режисера -  Вячеслав Погудін

Вистава Задзеркалля

ВИСТАВА ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ від Творча STUDIO N.Zh. "Нікому не подобається лежати в лікарні. Але тут у Сашки є Ростя – її перше справжнє кохання. Тож вона почувається щасливою, аж доки на сусідньому ліжку не опиняється знайома дівчина Діна за крок від смерті. Підступні подруги, легковажні хлопці, такі складні й незрозумілі батьки... Хто винен, що Дінка стрибнула в Задзеркалля? І чи вдасться їй знайти дорогу назад, якщо Сашка цього дуже-дуже захоче?"

Філософська притча "Оскар та Рожева пані"

Друзі, ми запрошуємо вас на виставу "Оскар та Рожева пані"!Спільний проект Рівненський академічний обласний театр ляльок та Дитячої театральної студії "Лялькові сходинки". Зворушлива історія онкохворого хлопчика не залишає нікого байдужим! Не пропустіть! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Мистецькі заходи

Макс Кідрук I Не озирайся і мовчи

ПРО НОВИЙ РОМАН: «Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам. Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації. Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» - це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», - уточнює автор. ПРЕЗЕНТАЦІЯ У ЛУЦЬКУ: Дата: 27 листопадаЧас: 19:00Адреса: Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки (вул. Шопена, 11) Придбати квитки:- книгарня "Освіта" (проспект Волі, 8)- за номером 099 642 48 72- онлайн: https://kasa.in.ua/tour/kidruk-tour

Наталка Сняданко "Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма"
23.11.2017

У четвер, 23 листопада, в Книгарні «Є» (вул. Лесі Українки, 30) відбудеться презентація нового роману письменниці Наталки Сняданко «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма», що вийшов у «Видавництві Старого Лева». Наталка та модераторка зустрічі Ганна Луцюк говоритимуть про реальне та вигадане у книзі, про таємниці біографії її героя – австрійського політика, поета, архікнязя Вільгельма Габсбурга та командуюючого Українських Січових Стрільців, якому заздрив сам Скоропадський. Початок зустрічі о 18:30. Вхід – вільний.

ЗУПА І Літературно-музичний вечір
26.11.2017

З'їзд українських поетів-аматорів (ЗУПА) — безпрецедентна подія, котра збере всіх (ну або майже всіх) молодих українських літераторів в одному місці. У Луцьку буде проведено багато заходів, апогеєм же стане цей літературник. ЩО: Літературно-музичний вечір від ЗУПи.ДЕ: Ірландський паб Laphroaig (Київський майдан, 3).КОЛИ: 26 листопада о 19:00ЦІНА КВИТКА: 20 гривень. Підписуйтеся на сторінки організаторів, аби нічого не пропустити:Мистецьке об'єднання "стендаЛь"Проект для митців-початківців "Ліхтар", Луцьк.

Спорт, здоров’я

Сатсанг "Будучи единым с Собой - Жизнью"
23.11.2017

Всем привет, Намасте!) Добро пожаловать в атмосферу истины глубины вашего бытия, вневременной легкости радости и свободы. Сатсанг переводится как ассоциация с правдой о себе - собственной природой, или пребывание в компании мудрости - мудрых. Поле встречи и общение расстворяет непонимания, сомнения и тяжесть ограниченной личности, которой мы себя часто считаем, из которой действуем и из-за которой страдаем. На месте обусловленности и зжатия, поиска, начинает расцветать самоосознание, легкость пространство, наполненность и свобода. Человек начинает осознавать, что он есть - существует. И его сущестовавание не ограничено ни мышлением, ни переживаниями, ни жизненной ситуацией, ни телом, ни даже сознанием. Что он по своей природе есть чем-то единым со всем сущем и сам по себе есть сама жизнь и ее источник вместе. Встречи проводятся в "РЦ Промень" на 4м этаже, а также трансляция на фейсбуке: www.facebook.com/andrej.gorosko Четверг 18:30 и воскресенье 12:00. Детали: 0992034918. Добро пожаловать ♥

Фестивалі, ярмарки

Psychology-fest "Друге дихання"

Ми живемо на швидкості. Ми живемо долаючи перешкоди. Ми живемо шукаючи вихід зі складних ситуацій. Ми спішимо і не встигаємо. Куди? У чому відмовляємо собі? Найчастіше у часі на себе, у можливості знайти нові ресурси. Перевести подих і налаштуватися на нову хвилю. У визначенні власного темпу і шляху. Ми запрошуємо вас на незвичайний уїкенд! Три дні - 8 майстер-класів!Нова компанія, приємні відкриття. Пізнання власного «я», асиміляція досвіду, налаштування на нові здобуття.Ми створюємо простір, щоб перезавантажитись, відкрити власну багатогранність, надихнутись і відчути драйв. Майстер-класи від ведучих створені з великим почуттям поваги до унікальності кожної людини, будемо експериментувати, шукати поштовх, здійснювати мрії. Це подія, яка наповнить ресурсом, силою і впевненістю. Подарує натхнення, залишить приємні сюрпризи на згадку.Це все для Вас, для того щоб налаштуватися на дивовижний смак життя.Щоб потурбуватися про себе. Щоб поєднати задоволення і розвиток.Щоб відкрити своє ДРУГЕ ДИХАННЯ!Чекаємо вас!___________________________За детальнішою інформацією звертайтесь до адміністратора: У facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014363170967 Або за телефоном 068 872 57 56

XVII Jazz Bez 2017 Lutsk / Міжнародний джазовий фестиваль

17-й МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ«JAZZ BEZ 2017» 8-10 грудня(Театр ляльок, м. Луцьк) Грудень — це час, коли падає перший сніг, а дві країни — Польща та Україна — живуть джазом. Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон. Це десятки нових міжнародних проектів, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів. Jazz Bez – багато якісної, розумної, експериментальної, емоційної музики від виконавців з цілого світу. І, звичайно, традиційні джем-сейшени. Поважай себе – слухай джаз! Луцький джазовий клуб представляє: один із найгучніших джазових фестивалів в Україні уже в деcяте прийматиме Луцьк. Організатори фестивалю у Луцьку: Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Луцький джазовий клуб, Громадська організація «Принцип» та Мистецьке об’єднання «Дзига». Детальніша програма та інформація про квитки і партнерів фестивалю буде зголом...

Інше

Безкоштовний промо урок у школі "Соробан"
22.11.2017

Школа усного рахунку Соробан ЛуцькЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНЕ ЗАНЯТТЯ !!!Ми відчиняємо двері для всіх бажаючих

Походи, екскурсії

Волонтерство, благодійність

Концерти, шоу

Концерт Тіни Кароль з новою програмою «Тіна»

Нова концертна програма Тіни Кароль – це симбіоз жіночих історій, виражених у піснях і танцювальних постановках в стилі modern and contemporary. Хореографом-постановником туру став Василь Козарь (Kozar Dance Theatre). Режисерами нової сольної програми Тіни Кароль стали Наталія Острикова, Наталія Лисенкова і Марія Григоращенко, відомі своєю режисурою вокального проекту «Голос країни» на каналі «1+1». Буде використана багатокамерна зйомка, паралельний монтаж з графікою і візуальними ефектами. Над прямою трансляцією працюватиме режисерська команда на чолі з Максимом Делієргієвим. Глядачі матимуть можливість побачити те, чого не видно з глядацького залу, роздивитись кожну прожиту емоцію улюбленої співачки. Сучасна хореографія, живий звук, світлові і відео спецефекти зроблять шоу яскравим і наповненим всією палітрою почуттів.

Без Обмежень
24.11.2017

Найромантичніший гурт України – “Без обмежень” їде до Луцька!У п’ятницю 24 листопада в нічному клубі OPERA відбудеться грандіозна подія для всіх меломанів.Фіналісти шоу "Х-Фактор", улюбленці українських слухачів, гурт "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ" виконають свої найвідоміші хіти та презентують новий сингл. Квитки - від 100 гривень.

White Christmas | Найкращі новорічні хіти у Луцьку

Концерт, що прогримів з супер-аншлагом у грудні минулого року повертається до Луцька! обрати найкращі місця можна тут - https://goo.gl/gT7gmG “Leoband Orchestra” знову запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва поринути у вир різдвяних святкувань з оновленою програмою «White Christmas». У виконанні музикантів і солістів найвищого рівня прозвучать всесвітньо відомі новорічні хіти Frank Sinatra "Let it snow", "Jingle Bells", "Santa Claus Is Coming To Town",ABBA "Happy New Year", Elvis Presley «Blue Christmas» Wham! "Last Christmas", Mariah Carey "All I want for Christmas is you" Andy Williams "It's The Most Wonderful Time Of The Year ", та багато інших святкових композицій. Настроєву музику творитимуть віртуози “LeoBand orchestra” під керівництвом Миколи Орача та Олексія Баженова. Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм та чарівного Ladies' TRIO.

Vivienne Mort | презентація альбому Досвід
27.04.2018

Радісна новина для поціновувачів якісної української музики - Vivienne Mort вирушають у всеукраїнський тур на підтримку нового повноформатного альбому «Досвід». Луцьк почує гурт 27 квітня у РЦ «Промінь»! Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм вокалістки роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв'язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам'яті яскравим спогадом і важливим досвідом. Сьогодні творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури. На живих концертах гурт активно співпрацює з художником по світлу Максимом Заком, який уважно вслуховується в драматургію кожного треку і посилює ефект театральності, яким славляться виступи Vivienne Mort. «Хочеш, щоб навколо всі любили, були вільні та щасливі - дай їм приклад. Це і буде твій досвід», - коротко прокоментувала вихід нового лонгплею вокалістка Даніела Заюшкіна. Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.

СКАЙ ювілейний тур 15 років

Гарна новина для поціновувачів українського року - триває всеукраїнський ювілейний тур гурту СКАЙ.Початок ювілейного туру "СКАЙ 15 років" відбувся навесні цього року, а вже восени гурт відвідає ще багато міст. Під час концертів, прихильники почують хіти,що вже стали улюбленими: «Best друг», «Подаруй світло», «Дай мені любов», «Ідеальна», «Не забувай», а такожі нові композиції, які ще не виконували на концертних майданчиках, зі складу альбому «Нове життя». Особлививо концерт запам'ятається усім, хто любить, тому що нещодавно гурт випустив пісню та відеороботу на пісню "All my love for you". Пісня вже стала справжнім гімном для всіх закоханих та серед фанів ходять чутки, що після прослуховування пісні на концерті, хлопці скоріше роблять пропозиції одруження своїм дівчатам. Тільки на концертах СКАЙ можна відчути проникливу лірику та драйвові ритми, незабутню атмосферу та нестримну енергетику. Не втрачай шанс відвідати концерт в своєму місті.

ShamRocks
09.12.2017

Свято повертається до Луцька! Банда ірландських розбишак ShamRocks з Києва розтопить холодний зимовий день пекельною презентацією EP "Ye Olde Chariot"!>>> http://bit.ly/2x9loMe <<< Божевільна енергетика ірландського панку, шалений драйв, пиво рікою, танці на столах, #stoutrock та польки - все як ми любимо ;) Не проґавте! Де: Пивний клуб "Кораблик - Оболонь"Коли: 09.12.2017, час уточнюється!Вхід: деталі будуть оголошені! Інформація, бронювання:(050) 215 4156(0332) 72 33 53

Жадан i Собаки
26.11.2017

Десять років тому, восени 2007 року в Харкові відбувся перший виступ нового ска-панк проекту, що об'єднав поета Сергія Жадана та гурт "Собаки в космосі". На час першого концерту проект мав у своєму репертуарі лише три композиції й стільки ж прихильників у глядацькому залі. З тих пір Жадан і Собаки встигли записати 4 студійні альбоми, дати сотні концертів в Україні, Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Білорусі та Америці й стати одним із найдрайвовіших вітчизняних рок-колективів. За цей час через проект пройшло більше двох десятків музикантів. Сьогоднішній склад є незмінним уже кілька років, що свідчить про те, що група встигла визначитись із власними музичними та комунікативними пріоритетами. Цього року Жадан і Собаки, святкуючи свій десятилітній ювілей, готують своїм прихильникам відразу кілька подарунків. По-перше, планується великий тур Україною та її околицями. По-друге, музиканти готують альбом кращих пісень за десять років, до якого відберуть композиції з усіх попередніх альбомів, причому - деякі композиції спеціально перепишуть у новому звучанні. По-третє, ближчим часом на шанувальників Жадана і Собак чекає прем'єра відео на цілком нову річ. А 24 листопада у луцькому клубі Пивний клуб «Оболонь» (Кораблик) відбудеться великий ювілейний концерт Жадана і Собак, на якому ви зможете почути як давні, всім відомі композиції, так і кілька справжніх сюрпризів.

«НастяЗникає» в пабі «ЛучеSk»
02.12.2017

Гурт «НастяЗникає» презентує у Луцьку новий альбом. НастяЗникає – це чуттєвий український соулГурт спочатку існував у сольному акустичному форматі, а в 2015 році переріс у фулбенд. Звучали на найбільших українських фестивальних майданчиках (Atlas Weekend, Jazz Koktebel, Країна Мрій, Файне Місто, Арт-Пікнік, Бандерштат та ін.), грали на розігріві у Крихітки, об'їхали 11 міст України й виступали на вечірці в Празі.Випустили сингли "Час навспак", "Слова, слова" (у продажу на google play, у вільному прослуховуванні на soundcloud) і кліп "Піна днів" (2016). У вересні 2017 було презентовано кліп "Ще ніколи", в жовтні вийшов новий альбом "Облич безліч". 2 грудня о 20:00 відбувся сольний концерт в пабі «ЛучеSk». ВХІД ВІЛЬНИЙ. Супроводженям концерту займається NLL PROMO GROUP.

Вечірки

Новорічні корпоративи у барі "П'ятниця"
10.12.2017 - 29.12.2017

Новорічні корпоративи у барі "П'ятниця" - це незбутня атмосфера свята для вашої компанії чи кола друзів, яка запам'ятається своїми позитивними моментами на довгий час життя. Для Вас найкращі ведучі міста, топ-ові діджеї, музиканти, шоу-програма, цікаві конкурси та багато сюрпризів від закладу, який зробить все для Вашого якісного відпочинку.Поспішіть забронювати дату за телефоном - ☎+38 097 21 884 30☎

Dzidzio party: вечірка для дітей
25.11.2017

Художня студія Барва 25 листопада о 18.30 год запрошує дітей від 6 років на приголомшливу вечірку у стилі Дзідзьо "DZIDZIO Party"Ми влаштуємо веселу, прикольну і драйвову вечірку! Дрес- код: спортивні костюмиТривалість – 2 год. Вік від 6 років Вартість 120 грн.ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ЗАПИС за посиланням: https://goo.gl/B6sSrp

День народження Innerspace
05.12.2017

Ось ми і вирішили відсвяткувати наш другий День народження) Ми ще маленькі, але вже більші, ніж рік тому) Свято буде простим. Всіх запрошуємо - вхід вільний! Вітаються подарунки, можно і грошима))) Як все відбуватиметься?По-домашньому!!! І по-бабусиному)З пиріжками, варениками, млинцями, які теж можна приносити, з варенням та згущеним молоком)))З іграми в карти та доміно, можна і шахи))) З розіграшами, з сюрпризами, зі смаком! Якщо знайдемо патіфон - то заграємо!!! Ми думаємо про те, що можна і приходити в таких собі дідусево-бабусиних образах, можна у валянках, зима - холодно))) Програми веееличезного свята - не буде!Хто знає Іннерспейс, той зрозуміє) Ми любимо затишок та комфорт, гучні та голосні свята трохи не в нашому стилі) Якщо ви вмієте грати на якомусь інструменті - у нас вільна сцена, запрошуємо!!! Правило тільки одне - повідомте про своє бажання прийти)))За номерами: 050 673 63 34,050 652 66 20або в особистому повідомленні!

Велика Новорічна Вечірка
31.12.2017

31 грудня у ТРЦ «Порт City» відбудеться «Велика Новорічна Вечірка» — наймасштабніше святкування Нового року у Луцьку. Свято для тих, хто не любить зустрічати Новий рік вдома.

Політика

Конкурси

Конкурс краси та грації "Міс Університету 2017"
13.12.2017

А чи замислювалися Ви, що краса - насамперед це гармонія? Гармонія у всьому: у зовнішності, у душі, природі, любові. Наші красуні доведуть Вам, що кожен може знайти гармонію у собі, бо головним чинником успіху є чудовий настрій та постійне вдосконалення.Конкурс краси та грації "Міс університету 2017" . 14 найкрасивіших та найхаризматичніших конкурсанток, які представлятимуть свої факультути. 5 конкурсів , де дівчата розкриють усі свої здібності.3 вибіркових тури, після яких до фіналу потрапить 7 конкурсанток.Родзинкою вечора буде презентація колекцій одягу від відомих модельєрів і брендів та різноманітно наповнена програма заходу. Де? В концертному - холі РЦ "Промінь"Коли? 13 грудня о 18:00 Будьте в гармоній з собою!Ми чекаємо саме на тебе!

Мода

Шоу краси та магії на Lutsk Fashion Weekend
24.11.2017

У програмі заходу Lutsk Fashion Weekend прийматимуть участь такі дизайнери: KUMA ukrainian fashion house, Karol by Kateryna Karol, ПараSolo та інші дизайнери зі Львова, Одеси та Києва.Родзинкою шоу-програми стане виступ ілюзіоніста Михайла Мітіна з Києва. * Досвід роботи: 7 років (2000 Шоу) * 27.03.2015 - Працював особисто для принцеси Монако - Стефанії.* 18.10.2015 - Працював особисто для дочки Чарлі Чапліна Джеральдін Чаплін.* Учасник телешоу Україна має талант* Приз глядацьких симпатій на міжнародному фестивалі ілюзіоністів 2012* Лауреат міжнародного фестивалю ілюзіоністів 2013* Член міжнародної асоціації ілюзіоністів IMSСтаньте учасником неймовірного шоу краси та магії на Lutsk Fashion Weekend 24 листопада 2017! Запрошення можна придбати за адресою: у касах кіно комплексу MULTIPLEX, що на 1-му поверсі РЦ «Промінь» або замовити за номером 097 273 99 29 та 050 556 46 01.Усю детальну інформацію Ви можете отримати за тел. +380 (97) 273 99 29.

Тренінги, семінари

Закупівлі енергоносіїв та комунальних послуг на 2018 рік

Громадська організація "Центр АСНДІ" спільно з Юридичним факультетом СНУ імені Лесі Українки запрошує представників державних і комунальних підприємств, установ і організацій міста Луцька та Волинської області на семінар .“З̲а̲к̲у̲п̲і̲в̲л̲і̲ ̲е̲н̲е̲р̲г̲о̲н̲о̲с̲і̲ї̲в̲ ̲т̲а̲ ̲к̲о̲м̲у̲н̲а̲л̲ь̲н̲и̲х̲ ̲п̲о̲с̲л̲у̲г̲:̲ ̲о̲с̲о̲б̲л̲и̲в̲о̲с̲т̲і̲ ̲п̲р̲а̲в̲о̲в̲о̲г̲о̲ ̲р̲е̲г̲у̲л̲ю̲в̲а̲н̲н̲я̲ ̲і̲ ̲п̲р̲а̲к̲т̲и̲к̲а̲ ̲з̲д̲і̲й̲с̲н̲е̲н̲н̲я̲”Одне з ключових питань: о̲р̲г̲а̲н̲і̲з̲а̲ц̲і̲я̲ ̲з̲а̲к̲у̲п̲і̲в̲е̲л̲ь̲ ̲е̲л̲е̲к̲т̲р̲и̲ч̲н̲о̲ї̲ ̲е̲н̲е̲р̲г̲і̲ї̲ ̲н̲а̲ ̲2̲0̲1̲8̲ ̲р̲і̲к̲ ̲в̲ ̲к̲о̲н̲т̲е̲к̲с̲т̲і̲ ̲р̲е̲а̲л̲і̲з̲а̲ц̲і̲ї̲ ̲З̲а̲к̲о̲н̲у̲ ̲У̲к̲р̲а̲ї̲н̲и̲ ̲“̲П̲р̲о̲ ̲р̲и̲н̲о̲к̲ ̲е̲л̲е̲к̲т̲р̲и̲ч̲н̲о̲ї̲ ̲е̲н̲е̲р̲г̲і̲ї̲”̲.Захід відбудеться 27 листопада 2017 року, початок о 15:00 (реєстрація учасників з 14:50) - Дата проведення семінару перенесена з технічних причин.Місце проведення семінару: Юридичний факультет СНУ імені Лесі Українки, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30, корпус В, ауд. 217 (другий поверх).Участь у заході потребує попередньої реєстрації он-лайн (заповнити форму реєстрації) або через e-mail: prozorro@eenu.edu.ua (вказати прізвище, ініціали учасника, організацію, контактні дані)Довідки за телефоном: (099) 279-1737, (067) 332-3424

Challenge 2.0-інтенсивний курс англійської мови
20.11.2017 - 01.12.2017

Ти вже встиг записатися на унікальний курс з англійської?З 20 листопада по 1 грудня у Mandarin Language Centre відбудеться 10-денний інтенсивний курс англійської мови з професійним викладачем з Великобританії. Ти ще ніколи не вивчав мову так швидко та ефективноГотовий дати собі виклик і заговорити англійською за 10 днів ?Тоді реєструйся та нарешті почни розмовляти іноземною мовою.Курс CHALLENGE 2.0 це:- 10 потужних занять живої розмовної англійської- вивчення справжньої, британської вимови,- актуальні цікаві темиКожен учасник отримає іменний сертифікат по завершенню курсу. Надсилай заявку та отримай своє місце у чудовій групі. Ми гарантуємо результат, гарний настрій та чудову атмосферу.

Art Relax
23.11.2017

"Хто дивиться на зовні, мріє; хто дивиться в середину прокидається!"Карл Густав ЮнгЗа ці кілька днів, ми отримали багато повідомлень та дзвінків з питаннями накшталт "А що таке Арт-терапія? В чому полягає релаксація? Чи буде мені комфортно на занятті?"Ми вирішили зануритись у це питання трішки глибше та пояснити чому саме ART-Relax потрібен саме Вам...Арт-терапія - це процес стілення душі мистецтвом. Тоді як ART-Relax - це психологічно-творчий процес, який дасть Вам можливість навчитися розслаблятися; розвантажувати розумову діяльність; доторкнутися до своєї підсвідомості; заглибитись у своє внутрішнє «Я».Ви зустрінетесь з власними емоціями, навчитеся приймати їх, безпечно їх переживати та відпускати. Ви відкриєте себе з іншої сторони, по новому відчуєте світ, а оточення - Вас.Усі нові набуті навички роботи з собою та власними емоціями залишаться з Вами. Придадуть сил та можливість екологічно проживати і проявляти себе та емоційні стани в житті. НАШІ ОСОБЛИВОСТІ:- заняття проходитиме у малих закритих групах;- індивідуальний підхід;- комфортна домашня атмосфера;- робота з різноманітними техніками;- дружня, позитивна атмосфера;Чекаємо Вас, щоб подарувати ART-Relax!

Управління ризиками в процесі виходу компаній на зовнішні ринки

Запрошуємо Вас відвідати семінар на тему:«УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ В ПРОЦЕСІ ВИХОДУ КОМПАНІЙ НА ЗОВНІШНІ РИНКИ:ОСНОВНІ РИЗИКИ БЕЗПЕКИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ВІТЧИЗНЯНИХ ТА ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ» У програмі буде приділено окрему увагу таким питанням:1. Конкурентна розвідка для бізнесу. Місце конкурентної розвідки у забезпеченні безпеки компанії при її виході на зарубіжний ринок та при роботі на внутрішньому ринку.2. Дослідження зарубіжних ринків та визначення їх доступності для виходу українських компаній.3. Особливості ринків збуту продукції та надання послуг (виконання робіт) у Європі та інших регіонах світу.4. Відмінності у вимогах до сертифікації та стандартизації продукції на світових регіональних ринках. 5. Джерела ризиків при виконанні зовнішньоторговельних контрактів.6. Випадки промислового/корпоративного шпигунства, шахрайства та недобросовісної конкуренції на світових регіональних ринках. Наш Спікер:Когут Юрій Іванович – Директор Бюро протидії комерційним злочинам та корупції ICC Ukraine, Голова правління Асоціації сприяння бізнес-співпраці України та ЄС, Голова правління Ліги протидії кібертерроризму та інформаційним війнам, Генеральний директор ТОВ «Консалтингова компанія «Сідкон». Вартість участі у семінарі 360 грн. (в т.ч. ПДВ).У разі зацікавленості в участі прохання повідомити до 30.11.2017 Зареєструватись https://goo.gl/forms/5FSetWLIQbUmp3Cr2 тел. 77-05-32, 24-57-91, 050 971 17 83zez@vcci.com.ua

Тренінг "Інноваційна бізнес-модель: від ідеї до бізнесу"

24 листопада PMBA Бізнес-Академія організовує тренінг "Інноваційна бізнес-модель: від ідеї до бізнесу" за програмою GMBA. Викладач - Тетяна Новицька - PhD, бізнес-консультант, бізнес-коуч, Віце-Президент Всеукраїнської Асоціації Консультантів з Управління (CMC-Ukraine). Основний зміст навчання:Простий спосіб пояснити і оцінити свою бізнес – модель.Шаблон бізнес – моделі.Методи пошуку ідей для інновації бізнес – моделі.Визначення сегментів потенційних споживачів.Карта емпатії клієнта.Генерація та прототипування ідей. Що в підсумку може отримати учасник ?Зможе побудувати і оцінити бізнес - модель своєї компанії .Дізнатися кілька корисних інструментів для вироблення інноваційних ідей в командній роботі.Напрацювати ідеї, які можуть дати нове дихання бізнесу і довести ці ідеї до оновлення бізнес - моделі компанії. Тривалість - 8 год. Початок 9:00.Вартість участі - 600 грн., включено: методичні матеріали,кава-брейк, обід.Місце проведення - РМВА, м. Луцьк, вул.Євгена Сверстюка, 1 (2 поверх). Детальна інформація та реєстрація на сайті: http://pmba.com.ua/events/trening-inovatsiina-biznes-model-vid-ideyi-do-biznesuабо за тел. 050 438 02 80 Чекаємо на Вас! Розвивайтесь разом із РМВА!

8 WEST iMARKETING FORUM 2017
08.12.2017

Запрошуємо на форум професіоналів в сфері Digital маркетингу! Офлайн-бізнес дрейфує в онлайн, рекламні та промо-кампанії активно висвітлюються в соціальних мережах і онлайн-інструментах, проводиться аналіз даних Google Analytics. Але чи достатньо цього? Доповіді Форуму сформовані таким чином, щоб показати цілісну картину Інтернет – маркетингу: відштовхуючись від розуміння споживача, переходячи до стратегії та її втілення. Топ-спікери, успішні кейси, моделі та стратегії стануть не просто пізнавальними, а дадуть орієнтири для трансформації зусиль. Тому наш Форум – не тільки для digital-фахівців. Він буде корисним як маркетинг-директорам і бренд-менеджерам, так і власникам малого бізнесу та топ-менеджерам компаній. Чим корисно?- Навчитеся розробляти Digital-стратегію- Правильно підбирати інструменти інтернет-маркетинигу для вирішення задач вашої компанії- Ви отримаєте практичні знання з інтернет-маркетингу- Дізнаєтеся, як правильно вимірювати ефективність інтернет-реклами Детальніше на сайті: http://2017.wmf.com.ua/ Ціна квитка з 9 по 30 листопада 750 грн.Ціна квитка з 1 по 08 грудня 950 грн. Чекаємо вас на форумі 08 грудня о 9:00За адресою: м.Луцьк, вул.Карбишева 1, Адреналін Сіті

SMM GYM 2.1

Ми провели події у кожному обласному центрі України, отримали 97% позитивних відгуків,удосконалили наш продукт, та готові представити Вам оновлену програму.Готуйся, Луцьк, адже 13 грудня о 19:00 відбудеться інтенсив з просування у соціальних мережах SMM GYM 2.0. Наша насичена оновлена програма:

Тренінг "Безбюджетний маркетинг"
02.12.2017
Луцьк

Руйнуємо міф, що за будь-яку рекламу потрібно платити!2 грудня в Луцьку відбудеться тренінг з безбюджетного маркетингу для бізнесу. Ви дізнаєтесь, яким чином збільшити ваші продажі без додаткових грошових затрат! Для кого цей тренінг:- власники малого та середнього бізнесу,- приватні підприємці,- ті, хто самостійно виробляють продукцію (hand made, випічка, косметика ручної роботи),- ті, хто продають свої послуги (фотографи, відеооператори тощо). Програма:1. Що таке безбюджетний та малобюджетний маркетинг та чи працює він?2. Позиціонування та УТП: навіщо це потрібно бізнесу?3. Цільова аудиторія: хто та де шукати?4. Інструменти маркетингу без бюджету:- соціальні мережі,- власний сайт,- сторонні ресурси,- клієнти,- персонал,- оффлайн,- конкуренти.5. Де брати ідеї.6. З чого почати. Ведуча тренінгу: Марія Москалюк, маркетолог, smm-менеджер, організатор навчальних заходів, спеціаліст з маркетингу з обмеженим бюджетом. Контактна особа: 093 236 08 15, Вікторія.Реєстрація та квитки тут: https://goo.gl/1y4UD

Новорічні дизайни гель-лаками
06.12.2017

Семінар із відпрацюванням. Новорічні дизайни гель-лаками. Інструктор Катерина Гончар.Для майстрів будь-якого рівня підготовки. Легко. Швидко. Та цікаво.Початок о 9.00.Кінець о 17.00.З перервою на обід.Усі витратні матеріали надаються. З собою мати тіпси, пензлики та топ. По закінченні- сертифікат.

Денис Каплунов "Як писати ефективні тексти!"

Денис Каплунов, кращий копірайтер України у Луцьку.25 листопада, конференц-зал бізнес-центру "Директорія. Трьох годинний тренінг "Як писати ефективні тексти!" ПРОГРАМА:1. ТОП-10 помилок в текстах.2. Створюємо грамотну стилістику.3. "Трикутник ефективності" і теорія "Гарячих точок".4. 7 тактик ефективних заголовків?5. З чого починати текст?6. Як формувати пропозицію?7. Підбираємо сильні докази.8. Техніки аргументації ціни.9. Правила оформлення тексту.10. Блок "Питання-Відповіді" Денис Каплунов - копірайтер, засновник і СEО Студії Дениса Каплунова. Автор книг "Контент, маркетинг и рок-н-ролл", "Бизнес-копирайтинг", "Нейрокопирайтинг", "Копирайтинг массового поражения". УМОВИ:- 25 листопада, 15:00 - 18:00- конференц-зал БЦ "Директорія"Вартість заходу:- 450 грн. при реєстрації до 18 листопада (включно).- 550 грн. при реєстрації з 19 по 24 листопада.- 700 грн. при реєстрації в день заходу (за наявності вільних місць).Кількість місць обмежена!РЕЄСТРАЦІЯ ТУТ - https://goo.gl/forms/2vBtbz0vqlNYdjR13 Деталі: artem.naavgust@ukr.net

Майстер-класи

Благодійний МК ЛМШ

Подаруй радість❤️

Public Talk: мейк ап твого Insta

А Ви вже чули про найінстаграмнішу подію року у м. Луцьк? Вони - успішні, розумні, гарні, драйвові. Вони надихають нас щодня на нові ідеї, звершення, самовдосконалення та постійний рух до своєї мети. Вони - це спікери нашого першого "Public Talk" від "Perfect Business School". Леонід Мартинчик, м.Львів https://www.instagram.com/leonid.martynchyk/ Ірина Дищаковська, м.Луцьк https://www.instagram.com/iradi__/Анастасія Федоренко, м.Київ https://www.instagram.com/nastya_bagira/Христина Соломаха, м.Львів https://www.instagram.com/sala4ka/ Реєстрація на подію за телефонами • 066 222 90 09 • 099 732 00 19 •або direct https://www.instagram.com/perfectbusinessschool/ https://www.facebook.com/business.school.lutsk/ За підтримки: факультету міжнародних відносин СНУ ім. Лесі Українки, Ideas Team, Bar11, Caramel Café, Fragolino Novellina

МК ліплення з глини для дорослих "Шкатулка"
24.11.2017

Художня студія "Барва" 24 листопада о 18.00 год запрошує на майстерку для дорослих з ліплення шкатулки з глини. Майстер-клас порводитиме талановита мисткиня Olga KhasanshinТривалість 2-3 год.Вартість 175 грн, всі матеріали надаємо!Обов'язковий попередній запис за телефоном 066 694 95 99!ОБОВ'ЯЗКОВА ПЕРЕДОПЛАТА 100 грн!(на карту Приватбанку 5363 5423 0593 4904, Миселюк Ілона Юріївна. Після оплати передзвоніть 066 694 95 99 і підтвердіть свою участь або в Студії: пр-т Волі, 27 (приміщення "Єврошопу", вхід збоку, 3-й поверх, каб. 340.

Малювання піском для дорослих
24.11.2017

Малювання піском - неймовірно захоплююче і цікаве заняття не тільки для малюків, а й для дорослих. Художня студія «Барва» рада вітати вас на наших захоплюючих заняттях, де ви навчитеся малювати картини з піску і трансформувати їх, створюючи свої унікальні сюжети. Окрім того, ви зможете відволіктися від життєвих проблем і повсякденної рутини.Тривалість 1 год.Вартість 80 грн, всі матеріали надаємо!ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС - тел. 066 694 95 99

Ексклюзивний майстер-клас по бренд-менеджменту

Запрошує взяти участь у майстер-класі на тему «Бренд-менеджмент для малого та середнього бізнесу» від найкращого маркетолога Волині! Майстер клас буде корисний:- Власникам та управлінцям компаній- Керівникам служб маркетингу та маркетинг-менеджерам- Бренд-менеджерам, менеджерам з реклами та PR Під час майстер-класу будуть розглядатися наступні питання:- Що таке бренд?- Класифікація та створення нових брендів- Підходи до посилення позиції бренду на ринку- Управління портфелем брендів Спікер - Жичук Микола - маркетолог з досвідом у сферах b2b та b2c з досвідом роботи більш ніж 10 років в українських та міжнародних компаніях (керівник служби маркетингу міжнародного холдингу Modern-Expo Group, керівник з реклами ПАТ «ВГП» (ТМ Ruta). Освіта – школа маркетингу (Києво-Могилянська бізнес-школа, м. Київ), маркетингова аналітика (Русская школа управления, м. Санкт-Петербург, філологія (Східноєвропейський національний університет, м. Луцьк. Стажування в США (Прінстон, Індіана) Вартість участі - 486 грн (в т.ч. ПДВ). Для членів Волинської ТПП - 420 грн (в т.ч. ПДВ) У вартість включено: методичні матеріали, кава-брейк, сертифікат. У разі зацікавленості в участі, прохання повідомити до 17.11.2017, тел. 77-05-32, 24-57-91, 050 951 52 03,zez@vcci.com.ua. Реєструйтеся (https://goo.gl/forms/RHXV3te654eyKbAl2), кількість місць обмежена!

Плетіння з паперової лози
22.11.2017

Готуємось до Нового року. Веселі дзвоники з паперової лози будуть чудовою прикрасою для вашої оселі

Ліплення з глини
24.11.2017

Підсвічники бувають різні. Ми створимо ось такий каганець

Текстильна лялька
20.11.2017

Текстильна лялька з глибокими, як море, очима. Її погляд зачаровує. Створіть красуню лялечку або джентельмена. Попередній запис обов'язковий, 0509201254 або 0969359649

Благодійний МК ЛМШ

Подаруй радість❤️

Холодний батік
21.11.2017

Для дітей

Дитячі розваги

Конференції, лекції

Мандри до країни тролів.

Запрошуємо на зустріч з Віктор-Микола Гаврилюк, мандрівником, випускником УАЛ, пластуном. Наш гість розкаже про власні враження та переживання, як взагалі виникла ідея подорожувати у Скандинавію, хто супроводжував мандрівника і що тепер він планує робити у Луцьку? Факти про Віктора-Миколу: - Випускник УАЛ-2017.- У 21 рік самостійно вирушив у двомісячний тур Європою. - 73 дні провів у подорожах.- Побачив 10 країн, 40 міст та проїхав більше 8000 км.- Віктор-Микола Гаврилюк має власну авторську листівку. Ви вже хочете познайомитися з цим надзвичайним захоплюючим юнаком? Запрошуємо вас на зустріч у середу 22 листопада о 18.00 у приміщенні Молодіжний центр Волині. Поспілкуємося про мандри, дізнаємося, що цікавого є в Норвегії і куди наступного разу відправиться Віктор-Микола. Захід відбудеться в рамках проекту «#Персона».Проект «Персона» це серія заходів з відомими особистостями, цікавими людьми які мають досвід та успіхи у громадському та політичному житті, є лідерами думок, або звичайними пересічними громадянами міста які прогнуть поділитися власними історіями.

Ігри

Змагання

Міжнародний Турнір З БОКСУ
24.11.2017 - 26.11.2017

Турнір за участю команд Волинської обл., України , Польщи ,Литви , Білорусії.

Виставка

Курси