Художня студія "Барва"

Барва
Відгуків 1
проспект Волі, 27
ДеньГодини роботиПерерва
Пн15:00 - 20:00Без перерви
Вт09:00 - 18:00Без перерви
Ср13:30 - 20:00Без перерви
Чт,Пт09:00 - 20:00Без перерви
Сб10:00 - 18:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

 
Художня студія «Барва» - сучасна школа малювання для дітей і дорослих у м. Луцьку.

Наша художня школа-студія здійснює набір на курси малювання, набуті знання і навички на яких, закладуть необхідне підґрунтя для всебічного творчого розвитку.
Наш курс малювання для дітей як основу бере класичну академічну програму і включає в себе: живопис, графіку, композицію, пластику малих форм, аплікацію.
Такий комплекс напрямків дозволяє всесторонньо розвиватися творчим здібностям дитини (уяві і фантазії, просторовому мисленню, колористичному смаку), а також дає можливість учням набути вміння і навички роботи з різними художніми матеріалами.
Індивідуальний підхід, цікаві завдання, унікальний метод вивчення законів художньої грамоти - все це можуть запропонувати викладачі художньої студії «Барва».
Наші уроки малювання дадуть можливість оволодіти всіма видами образотворчого мистецтва, що неодмінно стане в нагоді усім для успішного старту в художній кар'єрі.
І головне, заняття з малювання завжди проходять у нас весело, цікаво і пізнавально!

Запроваджуємо курси пісочної анімації (малювання піском, sand art) - нові, незвідані відчуття та захоплення ваших дітей гарантовані!

Художня студія "Барва" 03 вересня розпочинає новий сезон. Ми добряче попрацювали у міжсезоння: тепер у нас ще кращий дизайн кабінетів, нові мольберти, набори фарб, пензлів, нове обладнання - мультимедійний проектор, надбали купу крутих настільних ігор, танцювальні коврики тощо. Відтак наші заняття стануть ще професійнішими, цікавішими, наочнішими, динамічнішими та драйвовими!

 

Офіційний сайт художньої студії "Барва": www.art-barva.com.ua

Наша сторінка у Facebook : https://www.facebook.com/artbarva

Наша сторінка у VK : https://vk.com/artbarva

Наша сторінка у YouTube : https://www.youtube.com/channel/UCBo1C70_lrC5dNJR-ot9XIw

Наша сторінка у Instagram : https://www.instagram.com/myseluik_ilona/

Події

Курси ліплення з глини
Запрошуємо дітей від 5 років на курси ліплення кераміки. Заняття проходять з понеділка по п’ятницю о 14.00 год. Тривалість 1 год. Вартість місячного абонементу ( 4 заняття) – 150 грн. Вартість разового заняття – 45 грн.  Ліплення з глини – один з найбільш тактильних видів художньої творчості. Заняття ліпленням комплексно впливають на розвиток дитини: підвищують сенсорну чутливість, розвивають уяву, просторове мислення, дрібну моторику, синхронізують роботу обох рук, формують вміння планувати роботу по реалізації задуму, передбачити результат і досягати його. Найголовніше і найцінніше полягає в тому, що ліплення поряд з іншими видами образотворчого мистецтва розвиває дитину естетично.
Курс "Скетчінг"
Скетчінг - це техніка швидкісних начерків. Так-так, звучить банально, але в сучасному світі важлива швидкість. Фрази «час - гроші» ще ніхто не відміняв. Навіть якщо в дитинстві ви не захоплювалися малюванням, ще не пізно все виправити. Курс скетчінгу в «Барві» - наша безумовна гордість, адже в Україні йому мало хто вчить. Ви навчитеся малювати інтер'єри, людей і всілякі об'єкти. Скетчінг буде вам корисний, якщо: ви дизайнер і в переговорах з замовником хочете швидше пояснити ваш геніальний план коли ви сидите в черзі, вам хочеться малювати не безглузді завитки, а красивих людей, що живуть у гарних будинках вам просто хочеться віртуозно малювати і вражати своїм умінням оточуючих. В програмі: Сучасні техніки і жанри скетчінгу. Скетчбук. Приклади робіт ілюстраторів світу. Композиція. перспектива Форма. Об `єм. Фактура. текстура Кольоровий круг. Кольорові розтяжки. Колірні поєднання. Техніка роботи з різними графічними матеріалами (туш, акварель, олівці, маркери для скетчінгу «touch»)
Малювання піском для дорослих
Малювання піском - неймовірно захоплююче і цікаве заняття не тільки для малюків, а й для дорослих. Художня студія «Барва» рада вітати вас на наших захоплюючих заняттях, де ви навчитеся малювати картини з піску і трансформувати їх, створюючи свої унікальні сюжети. Окрім того, ви зможете відволіктися від життєвих проблем і повсякденної рутини.Тривалість 1 год.Вартість 80 грн, всі матеріали надаємо!ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС - тел. 066 694 95 99
Уроки пісочної анімації для дітей
Малювання піском - мистецтво досить молоде, з'явилося в 70-х роках ХХ століття, коли американський аніматор Керолайн Ліф створила свій перший пісочний анімаційний фільм «Пісок, або Петя і сірий вовк». Пізніше її досвід перейняли багато аніматори, один з яких - Ференц Како - спробував створити динамічний пісочний фільм, тобто без монтажу, на одному диханні. Його досвід став вельми успішним і поклав початок новому виду мистецтва - мистецтва малювання піском. Саме цьому мистецтву художники нашої студії навчають на програмі «Малювання піском».Як пісочна анімація впливає на дітей? Малюки із задоволенням займаються пісочною анімацією. Це весело і цікаво. До того ж дитина після такого малювання без праці зможе визначати текстуру того чи іншого речовини. Фахівці стверджують, що у дітей, які малюють піском, істотно поліпшується шкільна успішність. Така творчість активізує розвиток дитячого мислення й мови. Пояснюється це тим, що під час занять образне мислення малюка зазнає значних змін в позитивну сторону. Крім цього малюки, які займаються пісочним творчістю, відрізняються стресостійкістю, так як пісок дає можливість усунути погані емоції і спогади, розслабитися, позбутися від нервового напруження. Такі малюки спокійні, не виявляють агресію, менше ображаються і так далі. Багато психологів, які працюють з важкими в плані емоційної стабільності дітьми, використовують дану методику.Позитивні моменти малювання піском.1. Вік.Багато батьків упевнені, що це заняття підходить тільки для більш дорослих дітей. Однак це помилкова думка, оскільки малювати таким способом здатні навіть малюки від року. Так само, як і ліплення або малювання фарбами, це заняття сприятливо впливає на розвиток дрібної моторики, що в свою чергу стимулює розвиток мовленнєвих центрів у мозку.2. Художність. Малюнки, зроблені за допомогою піску, оригінальні, витончені і дають можливість дитині проявити свою уяву. Та й мамі з татом буде цікаво взяти участь, а спільні заняття тільки зміцнюють стосунки батьків з їхніми дітьми.3. Пластичність. Вельми важливий фактор при такому малюванні - пластичність. Щоб підкоригувати картинку, дитині не потрібно користуватися гумкою, вистачить одного простого руху пальцем. Та й на склі можна малювати велику кількість малюнків, не хвилюючись про те, де взяти ще одну площину.Заняття відбувають по понеділках о 18.00(5-7 років) і 19.00 (8-12 років) і суботах о 18.00 (6-10 років).Вартість: 230 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень), 400 грн. - абонемент на 8 занять (2 рази в тиждень), 65 грн. - разове заняттяТел. 066 694 95 99
Уроки з декоративно-прикладного мистецтва для дітей
Художня студія "Барва" та наша талановита мисткиня Богдана Місюк запрошують дітей від 8 років на дивовижні заняття із декоративно-прикладного мистецтва. Ми виготовлятимемо і декоруватимемо силу-силенну цікавих штук. У програмі: різноманітні розписи по дереву, тканині, пластику, склі, металу тощо, плетіння віночків, писанкарство і т. д.Заняття відбуватимуться щовівторка і четверга о 11.00 і 14.00 год.Тривалість - 1 год.Вартість: 150 грн. – абонемент на 4 заняття (1 раз у тиждень),280 грн. - абонемент на 8 занять (2 рази в тиждень), 40 грн. - разове заняття.Тел. 066 694 95 99
Малювання піском для дорослих
Малювання піском - неймовірно захоплююче і цікаве заняття не тільки для малюків, а й для дорослих. Художня студія «Барва» рада вітати вас на наших захоплюючих заняттях, де ви навчитеся малювати картини з піску і трансформувати їх, створюючи свої унікальні сюжети. Окрім того, ви зможете відволіктися від життєвих проблем і повсякденної рутини.Тривалість 1 год.Вартість 80 грн, всі матеріали надаємо!ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС - тел. 066 694 95 99

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Ilonka Myseluik: (Перехожий)
Сподобалось
Навчаємо малюнку та живопису, декоруванню та ліпленню. Ваші дітки будуть навчатись за оригінальною авторською методикою, пробувати себе в різних техніках, поринуть у чарівний світ мистецтва.

Відповісти:

Ilonka Myseluik,
Ilonka Myseluik, 
Художні школи   Гуртки   Майстер-класи   Школа малювання   Художня школа   Гурток   Центри дитячої творчості   Центр дитячої творчості   Творчі гуртки   Навчальні гуртки   Майстер-клас   Індивідуальні заняття  Акварельний живопис  Аплікація  Арт-студія  Виїзні майстер-класи  Графіка  Групові заняття  Гурток малювання  Дитячі дні народження  Дозвілля для дітей  Дружні шаржі  Живопис  Заняття для дітей  Заняття для дорослих  Композиція  Курси малювання  Ліплення  Літній дитячий творчий табір  Літній табір  Майстер-класи  Майстер-класи на дні народження  Майстер-класи на корпоративи  Малювання  Малювання для дітей  Малювання для дорослих  Мистецька студія  Мистецьке об’єднання  Мистецький центр  Навчання графіці  Навчання живопису  Навчання ліпленню  Натюрморт  Олійний живопис  Підготовка абітурієнтів до вступу у внз  Підготовка до вступу  Підготовка до вступу у внз  Пісочна анімація  Пейзаж  Подарунковий сертифікат  Портрети на замовлення  Пробне заняття  Рисование  Рисунок  Роботи на замовлення  Розваги для дітей  Розвиток дітей  Розпис інтер’єрів  Студія малювання  Творчі заняття  Творчі майстер-класи  Творча майстерня  Творча студія  Творчий розвиток  Уроки малювання  Художня студія  Художня школа  Школа малювання  Школа мистецтв 
Показати більше