Антикафе "Innerspace"

Innerspace
вулиця Паркова, 5
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 21:00Без перерви
Сб,Нд10:00 - 21:00Без перерви

Інформація

 «Innerspace» - це єдине в місті антикафе. В перекладі з англійської мови вільний простір. Знаходиться цей простір вул. Паркова, 5. У самому центрі міста. Працює заклад з 9:00 до 21:00 в будні дні, з 10:00 до 21:00 у вихідні дні. З'явився коворкінг з анти кафе в Луцьку, завдяки Марині і Кирилу Ткачовим, які після початку бойових дій на Сході були змушені змінити місце проживання і кардинально поміняти все своє життя.

Про антикафе «Innerspace»
Зонування простору для різних видів діяльності - важлива «фішка» закладу. Тому в антикафе можна знайти місце для роботи, відпочинку з друзями та дітьми, провести час за настільною грою або чашкою чаю.
Вранці та вдень простір більше схоже на коворкінг, приходять фрілансери. Для важливих зустрічей є окремий кабінет. Увечері в антикафе частіше приходить молодь - погратися в настільні ігри, послухати музику, яку нерідко самі ж і грають. Хороша альтернатива алкоголю або наркотиків!
Днем - часті гості батьки з дітьми. Для сімейного дозвілля в просторі також багато цікавого.
Тут проводяться художні виставки, а також фотовиставки, майстер-класи, творчі вечори.

Про простір «Innerspace»
Близько 100 квадратних метрів, 4 кімнати. Кожне приміщення виконує свою функцію. У першій кімнаті - адміністратор. Там же і сувенірний магазинчик з листівками, блокнотами і книгами невеликих видавництв, а також куточок смакоти. Вирішили залишитися? Берете картку і вперед! Наступна кімната більше сходу на бабусин дачу. Вона пофарбована в жовтий і зелений кольори, меблі тут з дерева, а ще є щось на зразок сцени. Такий простір - класичне антикафе, з книгами, приємними дрібницями, іграми і балконом.
Наступна кімната оформлено досить лаконічно, обладнано офісними меблями. По суті, це коворкінг. Зазвичай тут працюють, але не завжди. Кімната нерідко використовується для кінопоказів, в ній класні широкі підвіконня, пуфики і багато м'яких подушок. Передбачено також приміщення для переговорів і ділових зустрічей. Тому «Innerspace» нерідко використовується як офіс.

Ціни і система оплати
Перша година - 30 гривень, кожні наступні 20 хвилин - 5 гривень. Абонемент на день - 65 гривень. Облік часу по картці. Зручно.
Антикафе «Innerspace» в Луцьку підкуповує щедрістю і гостинністю. У вартість перебування входить печиво, варення, а ще 10 видів чаю. Окремо можна купити цукерки ручної роботи, кава з молоком.

Події

Фестиваль натуральних, якісних та корисних продуктів.
16.11.2017 - 17.12.2017
Ми нарешті починаємо відкривати "секретики" нашого фестивалю!!! Буде смачно! Буде багато всьогго! Буде!Скоро додам багато інформація щодо участі та програми фесту!!!А поки - заплануйте собі "здорові вихідні" з Innerspace. Простір для роботи, творчості та відпочинку та Квітуча мама
Курс підліткового тренінгу "Happy teens"
Ми створили проект "Happy teens" (11-15 років), який допоможе ще у дитячому віці набути якості та навички, які впливають на успіх, щастя та гармонію у дорослому житті! На наших заняттях діти розвиватимуть: • Творчий потенціал та власну індивідуальність;• Самоповагу та позитивне уявлення про себе;• Вміння презентувати себе та будувати стосунки з ровесниками і дорослими;• Навички постановки цілей та їх ефективного досягнення;• Вміння справлятись зі страхом та стресовими ситуаціями, не зупинятись на досягнутому, легко сприймати невдачі, вірити в себе та іти далі;• Багатогранність своєї емоційної та чуттєвої сфери;• Сміливість, рішучість, відповідальність та вміння гідно відстоювати власні інтереси;• Свої природні здібності та сильні сторони для досягнення успіху у житті. Тренінговий курс складається з:- Індивідуального тестування творчого потенціалу кожної дитини;- Психологічних ігор (рольові, інтерактивні, настільні, соціальні), які сформують у дітей вміння успішно вирішувати різноманітні життєві ситуації та працювати в команді;- Цікавих бесід з психологами;- Інших творчих занять (казкотерапія, арт-техніки, робота з відеоматеріалами та ін.). Формат занять: 1 раз на тиждень по 1.5 год у теплій і комфортній аудиторії. Група: 6-8 дітей.Вартість: 400 грн. на місяць (130 грн. за 1 заняття). Для вас та ваших дітей працюватимуть фахові психологи та психотерапевти із багаторічним досвідом роботи з дітьми та підлітками.Ми бачимо результат нашої діяльності - свідомих, щасливих, впевнених у своїх силах та можливостях дітей, які сміливо ідуть до своєї мети у майбутньому! Автор курсу: Наталия Мамай (Наталія Мамай) – психолог, клієнт-центрований психотерапевт, сертифікований тренер, ведуча тренінгових груп, експерт у сфері міжособистісних стосунків, автор статей та спікер конференцій, сертифікований учасник науково-практичних семінарів, тренінгів, майстер-класів(у т.ч. Української спілки психотерапевтів та Професійної Психотерапевтичної Ліги) Попередній запис у студію за телефоном: (099) 073 40 63

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук
Inner space  Інерспейс  Inerspace  Іннерспейс  Іннер спейс  Антикафе   Вільний простір   Антикафе  Антикафе в  Антикафе в центрі  Арт простір  Безкоштовний wi-fi  Відпочити  Вільний простір  Вільно посидіти  Де пограти в настільні ігри  Де послухати музику  Де послухати музику в центрі міста  Де почитати книгу  Де провести ділову зустріч  Де провести день народження  Де провести зустріч  Де провести переговори  Де провести час в самотності  Домашня атмосфера  Заклад з настільними іграми  Заклад з пряниками  Затишна атмосфера  Затишне антикафе з вікнами в центрі  Затишне кафе  Затишне місце для відпочинку  Затишне місце по низьким цінам  Зона відпочинку  Зона роботи  Кава  Коворкінг  Комфортне кафе  Місце відпочинку  Місце для зустрічей  Місце для проведення курсів  Місце для проведення лекцій  Місце для проведення майстер-класів  Місце для святкування  Магазин листівок  Магазин листівок ручної роботи  Майстер класи  Новий варіант закладів  Переговори в центрі міста  Печиво  Погодинна оренда приміщення  Пограти в ігри  Пограти в настільні ігри  Пограти в настільні ігри в центрі міста  Пограти в настільний футбол  Пограти в настільний футбол в центрі міста  Попити каву  Попити чай  Проведення цікавих настільних ігор  Святкування днів народжень  Спокійне місце в центрі міста  Спокійне місце для переговорів  Спокійно посидіти  Творче антикафе  Тепла атмосфера  Територія настільних ігор  Фото виставки  Фото-виставки  Художні виставки  Художні виставки в центрі міста  Цукерки ручної роботи  Чай 
Показати більше